Pridané Wolfenstein: Youngblood bude bez obtiažnosti Mein Leben

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 11 Máj 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 654
  Páči sa:
  11 146
  GSA_Wolfenstein Youngblood_sisters_zeppelin.png
  Niekoľko vývojárov z Machine Games sa zúčastnilo relácie Ask-Me-Anything na Reddite, kde odpovedali na otázky z radov fanúšikov ohľadom ich pripravovanej hry Wolfenstein: Youngblood. Dozvedeli sme sa niečo viac o dĺžke hry a o dostupných obtiažnostiach.


  V prvom rade Wolfenstein: Youngblood nebude obsahovať obtiažnosť Mein Leben, ktorá dala poriadne zabrať majiteľom Wolfenstein 2: The New Colossus. Najťažšia obtiažnosť od hráčov žiadala, aby prešli kampaň na jedno posedenie bez úmrtia. Žiadne uložené pozície, žiadne kontrolné body a pokiaľ ste zomreli, mohli ste ísť od začiatku. Mein Leben v novom pokračovaní nebude a hráči si budú môcť vybrať medzi obtiažnosťami Easy, Casual, Medium, Hard, Very Hard a Über.

  Vývojári ďalej odhalili, že Youngblood vďaka nelineárnej štruktúre ponúkne dlhší hrací čas, než predchádzajúce tituly. Hráči budú môcť vykonávať misie v akomkoľvek poradí, a aj keď príbeh/kampaň bude ľahšia ako v New Order/New Colossus, celkový hrací čas Youngbloodu presiahne obe tieto hry.

  Na rad prišli aj mikrotransakcie, ktoré vývojári potvrdili. Bude sa jednať o kozmetické predmety a hráči si ich budú môcť kúpiť aj za in-game menu.

  Wolfenstein: Youngblood vyjde 26. júla 2019.
   
  Peckinger a swaggy12348 sa to páči.
 2. Peckinger

  Peckinger
  Expand Collapse
  Herný guru

  Registroval sa:
  29 Jún 2014
  Príspevkov:
  904
  Páči sa:
  1 602
  Hmm a čo tak dat updatik na Wolfa 2. Zmeniť Main Leben na 999 mod alebo možnosť preskočiť všetky cut scény. Pretože prejsť to na jedno sedenie je fakt dosť na p!ču. Hlavne keď v pol hre uvidíte modrú obrazovku :mad:
   

Zdielať túto stránku