Pridané Vyjde Assassin's Creed Ragnarok už v septembri?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Jan 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 788
  Páči sa:
  11 608
  AssassinsCreedRagnarok_Logo.jpg
  Ľady okolo neoznámeného titulu Assassin's Creed Ragnarok sa opäť trochu pohli. Po únikoch ohľadom špeciálnych edícií Mjolnir Edition a Valhalla Edition (prvá je zrejme fake) sme sa dozvedeli aj niečo nové o samotnej hre.

  Vikingský Assassin's Creed Ragnarok má byť odhalený počas PlayStation Meeting 12. februára 2020 spolu s PlayStation 5. Ako oficiálny dátum vydania je uvádzaný 29. september 2020, kedy hra vyjde na PS4 a Xbox One. Na next gen konzoly samozrejme vyjde hneď, ako sa dostanú do predaja.

  Hlavnou postavou Ragnaroku je Jora, ktorej pohlavie si vyberiete vy. Súčasťou má byť drop-in/drop-out kooperatívna kampaň pre štyroch hráčov a samozrejme sa vrátia aj RPG mechaniky z posledných hier (strom schopností, výdrž zbraní) ako aj berserker schopnosti diktované elementálnymi runami - oheň, blesk, mráz.

  Parkour bude úplne prepracovaný
  s novými animáciami, bude tu aj lezenie po stromoch a plachtenie po mori, nie však za účelom námorných bitiek ale skôr objavovania. Skrytá čepeľ sa vracia a po vylepšeniach sa z nej opäť stane one-hit kill stealth zbraň. Zabíjať môžete z kôp sena, stromov, kríkov ale aj zo snehu a blata.

  Na mapu sa opäť budete môcť pozerať z vtáčej perspektívny vďaka Odinovmu havranovi, ktorý vám bude označovať nepriateľov. Medzi lokalitami, ktoré navštívite, sa spomínajú mestá York, London, Paris a Kiev. V hre sa budete musieť starať aj o výber oblečenia, vďaka ktorému sa následne môžete stratiť v dave.

  Ak sú teda úniky pravdivé, 12. februára 2020 sa dozvieme viac.
   
  BlackHawk, Achilless2012 a Midian79 sa to páči.

Zdielať túto stránku