Pridané Vychádza kráľovská edícia Final Fantasy 15

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 7 Mar 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 320
  Páči sa:
  10 892
  FFXV_Screenshot07_1520357178.jpg
  Titul Final Fantasy 15 dostal počas svojej existencie celkom dosť príbehových DLC rozšírení. Autori sa teda rozhodli všetko hodiť do jedného balíka a hráčom tak pripravili edíciu Final Fantasy XV Royal Edition (Final Fantasy XV Windows Edition pre PC), ktorá všetky tieto expanzie zahŕňa. Plus sa môžete tešiť na ďalší obsah.

  Do mapy bude pridaný región Insomnia City Ruins s novými úlohami a nepriateľmi, medzi ktorými nájdete Cerberusa a Omegu. Taktiež dostanete komfortnú loď Rulers of Yore, takže môžete cestovať ďalej do Eosu a prehľadať lokalitu medzi Cape Caem a Altissia. Z lode je možné rybárčiť a nájsť nové druhy rýb a receptov.


  Pridaný FPS režim sa bude dať aplikovať len u Noctisa, ktorého arzenál a útoky môžete posilniť prídavkom Armiger Unleashed. Do hry bude pridaná aj nová úloha, ktorá hráčom zabezpečí silnejšie vozidlo Regalia Type-D. Súčasťou kráľovskej edíciu budú veľké DLC expanzie Episode Gladiolus, Episode Prompto, Episode Ignis a multiplayerové rozšírenie Comrades DLC, ktoré je momentálne zadarmo. Final Fantasy XV: Royal Edition vyšla 6. marca 2018.

  Hráči, ktorí vlastnia klasickú edíciu, si môžu zakúpiť samostatný balíček Final Fantasy XV Royal Pack za 20€.
   

Zdielať túto stránku