Pridané VR podpora do No Man's Sky dorazí už čoskoro

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 2 Aug 2019.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 760
    Páči sa:
    11 185
    nms.png
    Ďalšia veľká aktualizácia do No Man's Sky s názvom Beyond sa dostane na PlayStation 4 už za dva týždne. So sebou prinesie dlho žiadanú funkciu komunity - podporu PlayStation VR.

Update bude obsahovať aj novú rozšírenú online skúsenosť, ktorú štúdio popisuje ako "radikálny nový sociálny a multiplayerový zážitok, ktorý umožňuje hráčom v univerze stretávať sa a hrať spolu." Okrem toho sa môžete tešiť aj na spomínanú podporu VR headsetu od Sony. Aktualizácia Beyond bude samozrejme zadarmo a vyjde 14. augusta 2019.

2. Oze_G

Oze_G
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2011
    Príspevkov:
    1 584
    Páči sa:
    2 269
    Konečne :D

3. Letadlo

Letadlo
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    24 Máj 2011
    Príspevkov:
    202
    Páči sa:
    81
    No som plny očakávania

4. Konicek

Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    283
    Páči sa:
    396
    Uprimne tuto hru som nedočkavo očakaval hned ako ju predstavili, mam rad taketo exploration, survival tituly . Ked prisla zakladna verzia hry vela ludi bolo sklamanych pretoze nesplnila ocakavania toho celeho hypu co okolo toho bol. Popravde tu hru som si uzival uz v zakladnej verzii. Nevravim, že bola dokonala to nie ale ponukla to co som od nej ocakaval.... ked pridali base building zasa som sa vratil a zasa som si tu hru uzival rovnako ako prvy krat , a kazdym dalsim patchom to bolo rovnake, vzdy to tu hru nakopôp... to ako sa o tu hru stara Hello games je prikladne , rovnako ako sa vyvojari starali napr. o DriveClub a mohli by si z toho brat hlavne velke korporacie ako je EA priklad... nie len vydat hru a ked nezarobi na zaciatku to co ocakavame tak ju zakopame do zabudnutia

pre ludi ktori No Man Sky nehrali, a neskusili ju ani pri , pre hru povedal by som prelomovom update NEXT , tak bude 14. augusta spravna chvila a navyse ta hra sa da kupiť fakt, že za babku a ponukne dostatok obsahu a dobrych mechanik za skutočne smiešny peniaz .
    a celkovo som velmi zvedavy ako dlho budu tu hru podporovat alebo Beyond bude uz taka bodka za tymto pribehom

Oze_G a Letadlo sa to páči.
  5. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    605
    Páči sa:
    352
    Problém NMS totiž nebola ani tak samotná kvalita hry ale porcia nesplnených sľubov (a technické problémy). Niečo podobné ako v prípade The Order, to bola takisto veľmi príjemná jednohubka ale nesplnené sľuby od autorov tu hru zaškatuľkovali medzi slabší priemer.

Zdielať túto stránku