Pridané Vianočné PSN zľavy 1/3

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 30 Nov 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 158
    Páči sa:
    10 737
    20181130112109.jpg
    Počas decembra sme si zvykli na rôzne PSN akcie, ktoré nám Sony v posledných rokoch dávkovalo každé dva dni. Tentoraz zvolili trochu inú taktiku a vianočné zľavy prídu v troch vlnách. Zakaždým bude hráčov čakať iná ponuka hier.

Christmas Deals 1/3 (potrvá do 3. decembra 2018)
    20181130112133.jpg 20181130112136.jpg

aduska sa to páči.
  2. aduska

aduska
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    16 Sep 2010
    Príspevkov:
    1 077
    Páči sa:
    359
    Super cena pre ten Bioshock collection... Hned kupujem!

3. Tom-92

Tom-92
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    6 Mar 2014
    Príspevkov:
    1 110
    Páči sa:
    1 971
    Aj keď som sa premáhal potlačiť emócie a nepísať tu nič, musím... Takže pridrbaný predražený CZ store má BF V -25% 1349Kč (cca 52€)... SK store má BF V -35% (44.99€)... ako nech už ide do p!če aj celé drbnuté Sony z ich akciovou politikou a nemožnosťou migrácie regiónu... hlavne že si budeme môcť zmeniť meno to je nevyhnutne potrebná funkcia... sak keď je niekto kkt a dá si drbnuté meno tak nech ho za trest má... ale prečo skrz to, že v minulosti nebola možnosť slovenského účtu mam teraz za to pri každej hre priplácať a pykať ja... argument typu sprav si SK účet neberiem pretože chcem mať všetky hry pod jedným účtom nie pod viacerými, navyše by bol problém s acc sharingom pri už zakúpených hrach... keby aspoň ten EA/Origin Acces sprístupnili - dobre že to funguje na ostatných 2-platformách
    ... akože sorry ale fakt mi "odrapilo dekel" keď som to znova zbadal... :mad:

Aankh a patolog7 sa to páči.
  4. Soky999

Soky999
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    8 Apr 2014
    Príspevkov:
    144
    Páči sa:
    158
    jaky som rad ze nemusim riesit podobne voloviny...ps4 som kupil rok a pol pred tym ako urobili SK ucty, hned som si spravil SK ucet a zacal som hrat na nom, pretoze hoci som mal prejdene 3 ci 4 hry na CZ ucte, vedel som ze sa ta situacia bude iba zhorsovat, nechcel som dalej hrat na CZ ucte lebo by som na SK ucet prechadzal stale tazsie a tazsie, takze som migraciu urobil co najskor kym to nemalo az taky velky dopad...hned som zase dohral druhykrat tie hry co som uz presiel, kvoli trofejam, obsah zakupeny na CZ som znova vsetok vyuzil a kupoval som uz len veci cez SK ucet...po par mesiacoch som SK ucet mal na rovnakej urovni ako CZ a uz nikdy v zivote podobnu blbost nemusim riesit a som za to velmi rad...a CZ store ma vyssiu cenu? hm tak to som spravil dobre ze som presiel na SK cim skor..

5. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    462
    Páči sa:
    245
    Z nejakého nepochopiteľného dôvodu CZ store stále funguje s kurzom 1€ = 27Kč, ktorý už dosť dlho neplatí. A preto vlastne všetky hry ktoré stoja u nás napr. 20€ tak v CZ stoja 550kč čo je 22€. Navyše 1349kč je viac než 52€ pretože tym "oficialnym" kurzom to nikdy neprerátava a ak by to niekto objednal tak pravdepodobne zaplati 54€ + ten 2% poplatok u väčšiny bánk.

Ja som to už vzdal a pár hier som si kúpil na SK účte, nezdieľam účet s nikým, takže mám obidva účty ako primárne a hrajem síce na CZ ale nakupujem už väčšinou na SK. Horšie je to ale keď je zľava pre PS+ členov.

6. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    404
    Páči sa:
    366
    a samozrejme musim dodat, ze na UK store stoji BFV 39,99 (libry) teda na jej kupenioe staci dobit kredit za 40 libier co na cdkeys.com vyjde na 42,19 eur....nastastie uz dlhe roky pocitujem vyhody UK uctu co sa tyka cien...resp. vynikajucich cien dobijacich kodov na cdkeys

deserttux sa to páči.
  7. zahuba

zahuba
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Jún 2010
    Príspevkov:
    378
    Páči sa:
    297
    Ja by som tiez najradaej zmigroval z CZ uctu :(
    A to ze mal som si urobit SK je cisto neznalost veci tak by som sa radsej m tomu nevyjadroval na niektorych mieste..... Ja som na vyber svk ani nemal v 2006 tak som si vybral cz aj ked vediet co robim dam si radsej UK :(

Btw ked sa uz takto rozculujete a chcete usetrit tak si dajte HK ucet....
    Psn plus tam je bez akcie za cca 32 euro na rok atd ...
    BF V bez zlavy za cca 50....
    Nech uz spravia tu migraciu kedze na cz ostavam len pretoze platim tam plusko od zaciatkov na ps3 ....

#7 zahuba, 3 Dec 2018
    Naposledy upravil: 3 Dec 2018
    Aankh sa to páči.

Zdielať túto stránku