Pridané V The Last of Us Part 2 sa zrejme pozrieme do Seattlu

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 5 Aug 2017.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  6 723
  Páči sa:
  10 383
  tlo2.jpg
  Štúdio Naughty Dog zatiaľ nezverejnilo žiadne nové detaily o zrejme najočakávanejšej PS4 exkluzivite The Last of Us Part 2, no vďaka pozorným očiam fanúšikov sa predsa len o hre môžeme dozvedieť niečo viac. Najnovšie špekulácie pravdepodobne odhalili jedno z amerických miest, kam sa budúci rok pozrieme.

  Užívateľ Redditu s menom Voldsby detailne rozobral niekoľko oficiálnych konceptov, ktoré boli zverejnené počas panelu The Last of Us Part 2 na PSX 2016 a zrejme odhalil mesto, ktoré je na nich zobrazené. Všetky indície poukazujú na Seattle.

  Prvý obrázok ukazuje verejné parkovisko pohltené plameňmi. Ak si odmyslíte vraky áut, zahalenú postavu a horiace stromy, môžete vidieť veľmi podobnú architektúru, akú má skutočná budova neďaleko Seattle's Millennium Tower.

  tlou2 (1).png tlou2 (2).png

  Na ďalšom zverejnenom návrhu si zas fanúšik všimol budovu s nápisom Driftwood, ktorý sa nachádza aj na skutočnej budove Buttnick Building v Seattli. Začiatok slova Buttnick sa takisto zhoduje s nápisom na lokalite v skutočnom svete.

  tlou2 konc (4).png
  tlou2 konc (1).png
  tlou2 konc (2).png tlou2 konc (3).png
  Navyše parkovacie značky s písmenom "P" umiestneným do modrého kruhu, ktoré sa taktiež objavili na koncepte vyššie, vyzerajú presne ako tie, ktoré sa používajú v Seattli. Užívateľ nakoniec dodal, že obe spomínané budovy sa nachádzajú od seba asi päť minút chôdze.

  tlp2 (2).png tlp2 (1).png
  Je teda možné, že do Seattlu sa naozaj pozrieme, aj keď to bude len jedna z mnohých lokalít, keďže už v prvej časti sme cestovali skrz viacero amerických štátov, presnejšie Texas, Wyoming a Utah. Nové informácie o hre sa pravdepodobne dozvieme až na akcii PSX 2017.

   
  BlackHawk, majkoveda a Tom-92 sa to páči.
 2. peklo

  peklo
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  24 Aug 2015
  Príspevkov:
  159
  Páči sa:
  88
  mna sklamali že neukazali nič na E3 :(
   

Zdielať túto stránku