Pridané V The Last of Us: Part 2 budeme hrať len za Ellie

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 14 Jún 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 666
    Páči sa:
    10 329
    tlou.jpg
    Za zavretými dverami na E3 2018 mohli novinári vidieť rozšírenú verziu prezentovaného gameplay dema exkluzivity The Last of Us: Part 2. Počas prezentácie padla otázka od IGN, či v hre budú aj iné hrateľné postavy okrem Ellie.

Odpovede sa ujal Neil Druckmann, ktorý potvrdil, že Ellie je jediná hrateľná postava v hre. Tiež sme sa dozvedeli niečo viac o nepriateľoch, ktorých sme videli vo videu. Patria ku kultu a nazývajú sa Seraphites. Je to fanatická skupina, ktorá sa sústredí na vieru a je nepriateľská a agresívna voči všetkým outsiderom. Ako sme mohli vidieť, komunikujú spolu píšťalkami a Ellie označujú ako "vlka."

Zatiaľ sme však nevideli žiadnych Clickerov. Tých si asi štúdio necháva na neskôr.

BlackHawk, majkoveda a Ray-Velcoro sa to páči.
  2. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    164
    Páči sa:
    164
    Hádam Joel neotrčí kopytá

peklo a ympesys sa to páči.
  3. tobysichcelvediet

tobysichcelvediet
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    28 Feb 2017
    Príspevkov:
    15
    Páči sa:
    4
    Nemali robiť druhú verziu, ono v jednotke fungovala tá chémia medzi nimi dokonale. Toto bude ďalšia akčná hra s lepšou grafikou, nič viac nič menej podľa mňa. Zase nejaká "zlá" skupina, proti ktorej treba bojovať, zase to isté klišé (lesbické scény budú fungovať na 12 ročných pubertiakov alebo zúfalých 40tnikov).

peklo sa to páči.
  4. ympesys

ympesys
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    2 Feb 2014
    Príspevkov:
    309
    Páči sa:
    485
    myslím že ten ich nakoniec zachráni :)

5. peklo

peklo
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    24 Aug 2015
    Príspevkov:
    157
    Páči sa:
    86
    jednotka mala dobrý otvorený koniec nechápem načo dali taku dlhu časovú odchylku že Ellie je už dospelá a ešte lezba och pritom stačilo začať tam kde to skončilo ako idu do tej dediny taktiež chodenie a vztah dvoch postáv dával tej hre nový rozmer solo a bez Joela to nebude ono kedže v jednotke šiel vetšinou on .... dufam to nebude kravina a zapracujú na tom príbehu je to moja srdcovka a nerád by som zažil sklamanie :eek:

6. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    164
    Páči sa:
    164
    Niečo natom pravdy bude ale ten časový skok mi je jedno lebo hej jednotka skončila jak prišli do toho jackson county a úvod tohoto gameplayu na dvojku je práve tam tak chceli už aby tie postavy boli súčasťou tej komunity .

Zdielať túto stránku