Pridané V Assassin's Creed Valhalla navštívime aj ríše severskej mytológie

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Okt 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  9 097
  Páči sa:
  11 698
  EkN_dJlXgAI5GBF.jpg
  Ďalšie pokračovanie série Assassin's Creed s podtitulom Valhalla nám ukáže Vikingov nielen ako útočníkov ale aj ako osadníkov. Hlavný hrdina Eivor a jeho klan pricestujú do Anglicka, aby si tu vytvorili nový domov. A tu prichádza na scénu úplne nový systém osídlenia.

  V článku od stránky Eurogamer je podrobne vysvetlený tento systém osídlenia a znie to ako skutočne vynikajúci doplnok. Jeho podstatou je, že keď budete putovať po celej zemi, prepadávať nepriateľské pevnosti a spájať sa s miestnymi lordmi, zostavíte katalóg zdrojov. Tieto zdroje potom môžu byť použité na vaše osídlenie, kde môžete stavať budovy a obchodovať. Podľa všetkého je tu veľa vecí na odomykanie a vylepšenie. V stajniach môžete kupovať a trénovať kone, zatiaľ čo tetovacie salóny vám ponúkajú množstvo možností prispôsobenia vzhľadu Eivora. A čo viac, postavy, ktoré stretnete počas celej hry, sa môžu vrátiť do vašej osady a usadiť sa. S niektorými môžete mať dokonca romantický vzťah.

  V neposlednom rade tu nájdete asasína s menom Hytham, ktorý v osade založí pobočku Hidden Ones. Vďaka nej si môžete vybrať ciele na likvidáciu, ktoré patria do Rádu prastarých. Znie to podobne kult Kosmosu, ktorého členov sme likvidovali v Assassin's Creed Odyssey.

  V Assassin's Creed Valhalla môžeme očakávať aj mytologické prvky - od vízií od Boha, cez boj s obrovskými beštiami, až po strety so strašidelnými čarodejnicami. Najnovšie podľa tweetu Ubisoft Nordic môžeme rátať aj s návštevou ríši ako Asgard alebo Jotunheim. Tvorcovia budú teda pokračovať v tradícii fantastických svetov, ktoré sme navštívili aj v rozšíreniach pre Assassin's Creed Odyssey a Origins.


  Assassin's Creed Valhalla vychádza 12. novembra 2020.
   
  #1 Lukáš Lehocký, 13 Okt 2020
  Naposledy upravil: 13 Okt 2020
  BlackHawk a Midian79 sa to páči.

Zdielať túto stránku