Pridané Užite si začiatok konca ľudstva v novom traileri hry The Surge 2

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Sep 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 144
  Páči sa:
  11 369
  surg.jpg
  24. septembra v hre The Surge 2 život na Zemi tak, ako ho poznáme, skončí. Najnovšie hardcore akčné RPG od Deck13 začína potom, čo nanovírus Defrag udrie na planétu po štarte rakety Utopia. V Jericho City sa musí osamelý bojovník - vy - prebojovať peklom, zaplavenými oblasťami a stratou pamäti, aby objavil pravdu o vírusu, o meste a o množstve ďalších vecí. Užite si začiatok tohto príbehu v novom traileri, ktorý vychádza práve dnes.

  V ňom sa stretávame s naším hrdinom a radom obyvateľov Jericho City. V uliciach vyčíňajú nano-kultisti, ktorí z okolia zbierajú všetko, čo nájdu, aby to použili k záhadným účelom. Vládne jednotky A. I. D. sa násilnými prostriedkami pokúšajú udržať mesto vo svojom zovretí. A medzitým vás dievča Athena, s ktorou máte zvláštny vzťah, vedie ulicami na neznáme miesto.


  Túto záhadu podčiarkuje hrateľnosť, ktorá rozvíja a vylepšuje osvedčené vzorce z prvého dielu a prináša nové zbrane, novú výbavu, vylepšený súboj na diaľku, dodatočné implantáty a veľa ďalšieho. Chrbtica súbojov, získavanie koristi a výber výbavy stále tvorí zameriavanie a odsekávanie končatín z nepriateľov, ale teraz máte k dispozícii viac možností než predtým.

  Zdroj: Tlačová správa COMGAD
   

Zdielať túto stránku