Pridané Ukážka TV šou z nového Wolfensteina

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Júl 2017.

  1. Lukáš Lehocký

    Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    10 664
    Páči sa:
    12 089
    wolfenst.jpg
    Vo Wolfenstein II: The New Colossus budeme bojovať v koži BJ Blazkowicza proti nacistom na americkej pôde, ktorej pop kultúra prešla veľkou zmenou, keďže okupanti sa snažia podmaniť si národ aj celú planétu.

    Príkladom je televízna šou German... or Else!, kde súťažiaci bojujú proti sebe v otázkach znalostí nemeckého jazyka ešte predtým, než sa stane angličtina zakázaných jazykom. Víťaz získa slávu. Porazený bude odstránený a pôjde na "prevýchovu."


    Wolfenstein II: The New Colossus vychádza 27. októbra 2017.

     
  2. majkoveda

    majkoveda
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

    Registroval sa:
    26 Feb 2012
    Príspevkov:
    2 556
    Páči sa:
    4 960
    sehr schön :D
     
  3. stanleysvk

    stanleysvk
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    18 Jún 2014
    Príspevkov:
    213
    Páči sa:
    163
    BJ ich naučí žrať guľky v rýchlokurze :gaming:
     
  4. benco666

    benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    1 004
    Páči sa:
    1 365
    Spiel Heil! :) a teraz dilema PC, či PS ... ale asi PS na 90% :D
     
  5. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Prečo mi to začalo už teraz liezť krkom?...:| Žeby preto že to trochu uráža klasiku ako je Return to Castle Wolfenstein a Wolfenstein vôbec? Myslím, že to tvorcovia už trochu preháňajú a mali by prestať fetovať, piť toľko kávy a redbullu...o_O Stáva sa z toho šaškarna ktorej by tempom a "debilitami" svedčil skôr názov DOOM, Quake, Unreal Turnament či Serious Sam...(n)
     
  6. benco666

    benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    1 004
    Páči sa:
    1 365
    Aankh a v čom tam je rozdiel oproti starým Wolfíkom? Okrem toho, že tie sa odohrávali počas 2. Sv a tieto v alternatívnom svete, keď vyhrali? Mystika, zombíci, cyborgovia boli aj v predošlých častiach. Tiež to bolo aj uletené v predošlých častiach. Osobne mi je príjemnejšie akceptovať tú uletenosť v alternatívnom svete po skončení vojny, ako keď sa to hralo na 2. sv. a boli tam všetky tie príšery.

    Ak si čítal, alebo videl seriál The man in the high castle, tak by si videl odkiaľ pravdepodobne brali inšpiráciu :) Tam si víťazné Nemecko spolu s Japonskom rozdelilo USA.
     
    Chris558 sa to páči.
  7. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Atmosféra stratila na akejkolvek vážnosti a je z toho šialena počmarana jazda ala serious sam...to je to čo mi vadi najviac. Alternatívna minulá povojnová buducnosť ma tiež veľmi neteší. New order som zvládol len tak-tak prehrýzť. Ako rýchlo ta hra prišla, tak aj odišla a viac si pamatám Wolfa z 2009 či RtCW...takto si ja Wolfa už od New Order nepredstavujem ale to je iba moj problem...veľka škoda takej serie :|:(
     
  8. benco666

    benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    1 004
    Páči sa:
    1 365
    Aankh 100 ludi 100 chuti, pre mňa je tá séria šialená celá :) A to už od prvých častí. Tak neviem, aká šialenosť môže byť cez čiaru. Skôr by som povedal, že starneš :D
     
  9. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Tak šialená je pre mňa seria až od New Order a tento Colossus je čista šaškareň...aká môže byť šialenosť cez čiaru? Teoreticky žiadna ale poviem to asi tak, že ak sa človek narodí s určitým pohlavím, je trochu cez čiaru nechať si ho zmeniť alebo sa obliekať do šiat pohlavia opačného...:coffee:
     
  10. Chris558

    Chris558
    Expand Collapse
    PSmania Big Boss

    Registroval sa:
    6 Aug 2011
    Príspevkov:
    2 813
    Páči sa:
    4 226
    tak nehraj Aankh nie si zato platení... wolfenstein vyzera genialne jasná kúpa staré kokotiny neriešim
     
    Tom-92 sa to páči.

Zdielať túto stránku