Pridané Ubisoft pripravuje novú Star Wars hru

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 13 Jan 2021 o 20:05.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Redaktor
  Člen Vedenia Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 566
  Páči sa:
  1 981
  sw.jpg
  Vytvorenie značky LucasFilm Games prináša prvé ovocie v podobe novej hry zo sveta Star Wars, ktorá vyjde zo štúdia stojacieho za sériou The Division, Massive Entertainment.

  Fanúšikovia Hviezdnych vojen môžu oslavovať, pretože exkluzívna dohoda Disney a EA sa pomaly ale isto blíži ku koncu, čo pre nás hráčov znamená viac hier zo sveta Star Wars. Na to, aby som tu vypísali všetky hry, ktoré EA vytvorilo od podpisu zmluvy, mi bude stačiť asi 30 sekúnd. Jedná sa o Battlefront 1 a 2, SW: Squadroon, Jedi Fallen Order plus dáky bezcenný prídavok do hry The Sims.


  Poďme však späť k Ubisoftu. Julian Gerighty, šéf vývoja The Division 2 bude šéfovať aj novej SW hre, ktorá má byť open-world a bežať na Snowdrop engine. Viac informácií momentálne nemáme, keďže je hra iba na počiatku vývoja a budeme musieť na ňu ešte pár rokov čakať.


  Keďže licencia EA zanikne v 2023, tak už nebudú jediní, ktorí sa môžu podieľať na vývoji SW hier. Toto však neznamená, že sa nedočkáme pokračovania Fallen Order alebo nového Battlefrontu od DICE, pretože podľa slov Disney, EA stále je strategickým partnerom pri vývoji hier z tohto sveta. Avšak už nebudú jediní, čo pre náš hráčov bude veľmi pozitívny krok, pokiaľ sa Sony alebo MS nezačnú biť o exkluzivity, v tom prípade to skončí zase iba urážkami, takže osobne dúfam, že ani jedna spoločnosť nebude pchať svoje prsty do tejto série.

  A čo si myslíte o tomto rozhodnutí vy? Veríte štúdiu Massive, že dokážu priniesť hru hodnú mena Star Wars?

  Zdroj: Twitter,Wired.com
   
  #1 Stoklet, 13 Jan 2021 o 20:05
  Naposledy upravil moderátor: 13 Jan 2021 o 20:46
 2. Tom-92

  Tom-92
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  6 Mar 2014
  Príspevkov:
  1 119
  Páči sa:
  1 987
  Ja si myslím že ak to dopadne ako Division 2 tak ďakujem neprosím.
  Respawn sa toho z Fallen Order zhostil podľa mňa viac než dobre a celkom slušne nadstavil latku, ale uvidíme o čo vôbec pôjde.
   

Zdielať túto stránku