Pridané Ubisoft odhalil obsah Season Passu pre Assassin’s Creed Origins

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Okt 2017.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  6 896
  Páči sa:
  10 538
  ac.png
  Určite vás neprekvapí, že Assassin’s Creed Origins ide v stopách svojich predchodcov, aspoň čo sa týka Season Passu. Ubisoft dnes odhalil, že hráčov po vydaní hry čakajú nové príbehové expanzie, úlohy, predmety a časovo limitované udalosti.

  Obsah sa delí na platený, čo je v podstate Season Pass, a na ten, ktorý dostanete zadarmo. Už v prvý deň vydania bude dostupný Nomad’s Bazaar, putovný obchodník, ktorý vám denne bude dávať úlohy, za ktorých splnenie dostane záhadné exotické predmety. Foto režim bude tiež dostupný v prvý deň. Hráči vďaka nemu môžu robiť zábery Egyptskej krajiny a jej pestrej flóry a fauny.

  Prvé podujatie Trials of the Gods bude dostupné 15 dní po štarte hry. Hráči sa zúčastnia bojov proti egyptským bohom, za ktorých úspešnú likvidáciu získajú prestížne odmeny. Začiatkom roka 2018 dorazia do hry režimy Horde Mode a Discovery Tour (náučný režim). Ako už napovedá samotný názov, režim Horde vás postaví do gladiátorskej arény, kde budete čeliť vlnám nepriateľov. Výsledné skóre si následne môžete porovnať s kamarátom. Toto všetko bude dostupné zadarmo.


  Hlavným ťahákom Season Passu sú dve príbehové expanzie. Jedna bude zameraná na rast bratstva asasínov a druhá na Egyptskú mytológiu.
  • DLC 1 – The Hidden Ones: Príbeh tejto expanzie sa zameriava na rast bratstva a odohráva sa niekoľko rokov po udalostiach v Assassin’s Creed Origins, kde sa stretnete s okupujúcou rímskou silou v novom regióne. Expanzia rozšíri tiež maximálnu úroveň hráča a bude dostupná v januári 2018.
  • DLC 2 – The Curse of the Pharaohs: V tejto expanzii budú hráči bojovať s nemŕtvymi faraónmi a preskúmajú nové mystické sféry. Hlavným cieľom bude zistiť, prečo mŕtvi faraóni ožívajú. Opäť za zvýši maximálna úroveň hráča a získate nové schopnosti. DLC vyjde v marci 2018.
  • The Roman Centurion and Horus Packs: Dva exkluzívne balíčky s novými kostýmami, zbraňami, brnením a vybavením pre koňa. Dostupné budú v novembri.
  • Balíček 500 Helix kreditov: Dostupný bude v deň vydania.
  • Exkluzívne vzácne zbrane: Calamity Blade bude dostupný v deň vydania.
  ac or.jpg
  Season Pass je súčasťou edície Assassin’s Creed Origins Gold Edition, ale samozrejme dá sa kúpiť aj samostatne. Assassin’s Creed Origins vychádza koncom októbra.

   
 2. BlackHawk

  BlackHawk
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  19 Feb 2015
  Príspevkov:
  276
  Páči sa:
  168
  Uz sa tesim na to :D
   
 3. Lucash

  Lucash
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  2 Okt 2017
  Príspevkov:
  11
  Páči sa:
  8
  Prijebany ubisoft aj s ich dlckami, nie nadarmo maju logo hovno . Z assasina si tiez spravili dobru dojnu kravu.
   
  Aankh sa to páči.
 4. ben14

  ben14
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  24 Júl 2014
  Príspevkov:
  245
  Páči sa:
  160
  Lucash to si ty lucas? :D :D
   
 5. Lucash

  Lucash
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  2 Okt 2017
  Príspevkov:
  11
  Páči sa:
  8
 6. madness020

  madness020
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  11 Júl 2012
  Príspevkov:
  299
  Páči sa:
  286
  Marketing ako vždy na jedničku, len či si dali záležať aj s kvalitou samotnej hry. Po GR: Wildlands by som bol pre istotu opatrný :cool:
   
 7. Aankh

  Aankh
  Expand Collapse
  Herný guru

  Registroval sa:
  11 Dec 2012
  Príspevkov:
  978
  Páči sa:
  1 441
  Myslím, že tu ani opatrnosť nestačí o_O keď ťa ma raz letiace hovno trafiť, trafi ťa aj keby si sa šiel po*ebať...a tiež si myslím, že ide trafiť každého kto od toho čaka "lepšie časy" tejto do špiku vydojenej serie...:coffee:
   
  madness020 sa to páči.

Zdielať túto stránku