Pridané Twin Mirror s novým trailerom

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 23 Jún 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 690
  Páči sa:
  11 590
  unnamed.jpg
  Spoločnosti Namco Bandai Entertainment a DONTNOD Entertainment predstavujú nový trailer k príbehovej dobrodružnej hre Twin Mirror, ktorá bude v predaji už počas tohto roka na PlayStation 4 a Xbox One.

  Sam, 33-ročný muž sa spamätáva z krízy z nedávneho rozchodu a vracia do svojho rodného mesta Basswood v Západnej Virgínii, aby sa zúčastnil pohrebu svojho najlepšieho priateľa. Z pochopiteľných dôvodov sa cíti deprimovaný a zatrpknutý, ako by bol telom aj dušou úplne inde ... Keď sa Sam prebúdza nasledujúceho rána v hotelovej izbe so zakrvácaným tričkom a neschopný si vybaviť udalosti predošlej noci, nezostáva mu nič iné než sa pustiť do pátrania za nájdením pravdy o tom, čo sa skutočne stalo.


  Sam pri svojom vyšetrovaní čoskoro narazí na pavučinu intríg prepletajúcu sa mestom Basswood, do ktorých sú zapojení mnohí obyvatelia mesta. Schopnosť dedukčného uvažovania a pamäťové vizualizácie, vďaka ktorým sa Sam stal tak vynikajúcim investigatívnym novinárom, mu pomôžu na jeho ceste za rozlúštením celej záhady a odhalením pravdy, ktorá je pochovaná hlboko v jeho unikátnej mysli.

  Zdroj: Tlačová správa CENEGA
   
 2. Nate_US

  Nate_US
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  16 Feb 2011
  Príspevkov:
  333
  Páči sa:
  84
  Maroš Šimurda sa to páči.

Zdielať túto stránku