Pridané Triton Noir nám ponúknu príbeh medzi AC: Brotherhood a Revelations

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 18 Sep 2018.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    450
    Páči sa:
    237
    ACBPistol.jpg

Triton Noir by nám v najnovšom prírastku do série Assassin's Creed chceli priniesť príbeh, ktorý by nám priblížil udalosti medzi hrami AC: Brotherhood a AC: Revelations.

Ak ale čakáte videohru, čakáte márne. Triton Noir vytvára stolové hry a po veľmi úspešnej 3 dielnej sérii V-Commandos sa spojili s firmou Ubisoft a my sa tak pravdepodobne dočkáme stolovej hry Assassin’s Creed – Brotherhood of Venice. Hra by mala ponúknuť 20 hodinovú kampaň s možnošťou kooperácie až pre 4 hráčov.

Hra ale najprv bude musieť prejsť cez Kickstarter kampaň, čo by snáď vzhľadom na silu značky nemal byť problém. Kampaň začína 13. novembra.

DnSXh3hX0AAfukR_555x328.jpg

2. spyke127

spyke127
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Júl 2011
    Príspevkov:
    214
    Páči sa:
    109
    Stolové hry majú nejakú kampaň? :D Moc sa do toho nevyznám, vie mi to niekto ozrejmiť? :p

3. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    212
    Páči sa:
    230
    Tie od UBi maju aj season pass :D

4. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    450
    Páči sa:
    237
    Neviem ako presne plánujú rozprávať príbeh ale napríklad V-Commandos má niekoľko operácií, niekoľko máp, niekoľko terénov, niekoľko eventov. Napríklad operácia "XYZ" sa skladá z 3 misií - Bridge, Streets a Fuel Depot s tým, že musíš najprv prejsť naraz Bridge a Street a až potom ťa pustí do Fuel Depot. Väčšinu vecí ako terén, špeciálne pravidlá, počet tvojich jednotiek a pod. máš už vopred dané no kartičky s eventom si ťaháš náhodne, nikde som ale nenašiel čo to presne v tejto hre znamená a čo tie eventy do hry pridávajú. V Bridge a Street, na základe hádzania kociek získavaš itemy, môžu ťa zasiahnúť, môžeš zomrieť a to všetko sa ti potom prenáša do ďalšej misie - Fuel Depot. Vyzerá, že je to dosť "luck based" ale kľudne toto všetko môžeme označiť ako "kampaň".

Ak vieš po anglicky tu je link na recenziu. CZ/SK recenziu som na youtube nenašiel.

5. spyke127

spyke127
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Júl 2011
    Príspevkov:
    214
    Páči sa:
    109
    Niet pochýb :rofl:

Ray-Velcoro sa to páči.
  6. spyke127

spyke127
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Júl 2011
    Príspevkov:
    214
    Páči sa:
    109
    Dakujem ti pekne ze si ma uviedol do obrazu už mám akú takú predstavu o tom ;)

werticalx sa to páči.
  7. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    450
    Páči sa:
    237
    Ináč keď už spomíname ten season pass tak aj V-Commandos mal svoje expanzie, takže v prípade úspechu predpokladám, že aj samotné AC dostane buď expanziu alebo rovno pokračovanie :p

Zdielať túto stránku