Pridané Torchlight II mieri na PS4

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 13 Jún 2019.

 1. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  612
  Páči sa:
  354
  torch.png

  Takmer 7 rokov ubehlo od vydania veľmi populárnej „diablovky“ s názvom Torchlight II. Hra sa už od svojho vydania tešila veľkej popularita a teší sa z nej dodnes. Vzhľadom na vysokú popularitu hry sa Čínsky vydávateľ Perfect World Entertaiment rozhodol, že nám túto hru prinesú aj na PS4.

  Port hry dostali na starosť páni z Runic Games, ktorí sa špecializujú na portovanie hier z jednej platformy na druhú. Pracovali napríklad na porte hry Injustice pre PS Vita alebo na viacerých portoch pre konzolu Nintendo Switch (Doom, Wolfenstein, Rocket League). Podľa doterajších informácii bude kompletne prepracované ovládanie a interface tak aby bol čo najlepšie prispôsobený konzole a ovládaču.

  Torchlight II vo svojej dobe zaujal hlavne príjemnou, možno trochu detsky ladenou grafikou a zvieracím pomocníkom, ktorého si každý hráč volil na začiatku hry. Tu nám autori oznámili, že PS4 dostane jedného pomocníka navyše, ktorý bude samozrejme exkluzívny. Zatiaľ je to teda jediná informácia o nejakom dodatočnom obsahu oproti pôvodnej PC verzii.

  Hra Torchlight II sa na konzolu PlayStation 4 dostane 03.09.2019.

   
  #1 werticalx, 13 Jún 2019
  Naposledy upravil: 13 Jún 2019

Zdielať túto stránku