Pridané Titul Outriders ukazuje gameplay

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Feb 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 221
  Páči sa:
  11 402
  outr.jpg
  Štúdio People Can Fly prinieslo sľubované gameplay ukážky z hry Outriders, ktorá, ako sme sa dozvedeli tento týždeň, vyjde aj na next-gen zariadenia. Na čo sa teda môžeme tešiť?


  Kooperačná akcia Outriders nám ponúka hranie za jednu zo štyroch tried - Trickster, Pyromancer a Devastator (štvrtá zostáva zatiaľ utajená). Každá trieda má samozrejme vlastné schopnosti, perky a sily, ktorými je výnimočná, a ktorými výrazne prispeje do náročných bojov. Third-person strielačka obsahuje tvorbu vlastnej postavy a nájdete v nej aj sociálne miesta, kde sa spojíte s inými hráčmi a kde si môžete u obchodníkov vylepšiť brnenie alebo kúpiť rôzne predmety. Nie je to open-world titul, ale skôr akcia orientovaná na kooperáciu pre 1-3 hráčov, kde budete cestovať na rôzne miesta skrz fast travel body.

  Príbeh je zasadený na nehostinnej platnéte Enoch, kde so svojím Outriderom budete cestovať cez chudobné štvrte Prvého mesta, zelené lesy, hory a púšte, aby ste sa dostali k tajomnému signálu. Outriders vyjde koncom roka 2020.

   

Zdielať túto stránku