Pridané Telltale Games končí

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 22 Sep 2018.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    424
    Páči sa:
    221
    Untitled.jpg

Včera vo večerných hodinách herným svetom obletela smutná a nečakaná správa o tom, že jedno z obľúbemých štúdií končí.

Telltale Games s okamžitou platnosťou prepustilo približne 250 zamestnancov a v štúdiu ostalo 25 ľudí, ktorý by podľa dostupných, no oficiálne nepotvrdených informácií mali ešte dokončiť poslednú epizódu hry The Walking Dead. Projekty ako Wolf Among Us 2 a Stranger Things teda boli zrušené.

CEO Pete Hawley sa vyjadril: "Pre Telltale to bol veľmi náročný rok, pracovali sme na tom, ako nasmerovať firmu úplne novým smerom, no nanešťastie nám došiel čas. Tento rok sme vydali naozaj kvalitný obsah, na ktorý boli následne skutočne pozitívne ohlasy, no bohužiaľ predaje už také pozitívne neboli. S ťažkým srdcom sledujem ako moji priatelia odchádzajú a rozptýľujú sa do iných štúdií naprieč herným priemyslom."

2. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    424
    Páči sa:
    221
    Ich "hry" mi síce chýbať nebudú ale je veľká škoda, že také na prvý pohľad úspešné štúdio musí skončiť. Počkám si ešte na nejaké ďalšie vyjadrenia ale osobne si myslím, že ich potopilo množstvo zvučných licencií spojené s minimom inovácií, ktoré sa následne premietli do predajov.

Moja otázka ale znie: Kde je teraz THQ Nordic? Myslím si, že toto by pre nich bola perfektná akvizícia. Na zvučné licencie by sa mohli vykašľať, kúpiť zabehnuté štúdio a nechať ich vytvoriť už klasickú storytelling hru s použitím niektorej značky, ktorú vlastnia.

VikThor44, PatresX a spyke127 sa to páči.
  3. RUDOLF

RUDOLF
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    143
    Ta firma bola ako naoko dokonale manželstvo, ale čo sa dialo vo vnútri vedia iba oni. .

4. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 234
    Páči sa:
    901
    Co ti ebe? To ako? Kedy? Kde? Dyg ja sa tesim na Wolfa 2 a oni toto? To muselo byt nieco velke vovnutri. Niekto ulieval penaze niekam abo daco vsak toto neni normalne. Kokso :( no konec mi je

5. EDONIS666

EDONIS666
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    4 Aug 2010
    Príspevkov:
    62
    Páči sa:
    38
    CESTA DO PEKLA JE DLAZDENA DOBRYMI UMYSLAMI...

6. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    424
    Páči sa:
    221
    Na webe sa začínajú objavovať rôzne rumours (pochopiteľne). Najnovšie sa rieši to, že Walking Dead nakoniec nebude dokončené a tých 25 zamestnancov dokončuje Minecraft: Story Mode.

7. MrMonnster

MrMonnster
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    13 Sep 2016
    Príspevkov:
    73
    Páči sa:
    16
    jj tretia a štvrtá epizóda už nebude...

8. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 260
    Páči sa:
    755
    Nehral som od nich nič ale vnímal som ich ako štúdio ktoré má svoje miesto na trhu a podchytený žáner ktorý definoval už len názov štúdia.

Zdielať túto stránku