Pridané Štyri DOOM hry nájdete v Slayers Collection

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 3 Dec 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 705
  Páči sa:
  11 592
  doom.jpg
  Štyri hry v jednom balení. Takúto ponuku pripravuje pre hráčov Bethesda v titule DOOM Slayers Collection, kde nájdeme okrem old school hier aj poslednú časť z roku 2016.

  DOOM Slayers Collection prevedie hráčov cez viac ako dve dekády likvidovania démonov - od klasických hier, ktoré spopularizovali žáner first-person strieľačiek až po následný reboot tejto obľúbenej série. Chopte sa arzenálu ničivých zbraní a prestrieľajte sa hordami démonov na Marse, Zemi a tiež v Pekle v štyroch kritikmi ocenených hrách: DOOM, DOOM II, DOOM 3 a DOOM (2016).

  unnamed.png

  DOOM (1993)
  Si jedným z najdrsnejších mariňákov so základňou na Marse, kde vojenský experiment otvorí brány do pekla. Je len na tebe, aby si nakopal a rozstrieľal hordy démonov v tejto klasickej DOOM hre, ktorá bola jedným z pionierov first-person strieľačiek a navždy zmenila pohľad na videohry celkovo.

  DOOM II (1994)
  Milované pokračovanie úspešnej hry DOOM (1993). DOOM II ťa posiela na Zem a dáva ti do ruky super silnú dvojhlavňovú brokovnicu, aby si mal poriadny nástroj k likvidácii tých najsilnejších démonov. Na záver sa tiež stretneš sa s ikonickým bossom, Icon of Sin!

  DOOM 3 (2004)
  V tomto kritikmi oceňovanom akčno-hororovom prerozprávaní pôvodnej hry DOOM sa znovu ocitáte na démonmi obsadenej UAC základni na Marse. Tentokrát je ale všetko oveľa temnejšie, horšie osvetlené a desivejšie. V závere sa vydáte do pekla, aby ste vyrovnali účty s jeho najsilnejším bojovníkom.

  DOOM (2016)
  DOOM sa vrátil vo svojej brutálne zábavnej a podstatne vylepšenej modernej podobe. Neľútostní démoni, nezmyselne ničivé zbrane a rýchla, zbesilo plynúce first-person akcia sú späť. Nezáleží pritom na tom, či budete vyhladzovať hordy démonov z pekla na vlastnú päsť, v single-player kampani, alebo bojovať proti ostatným hráčom v niektorom z multiplayerových módov.

  DOOM Slayers Collection sa dostane do predaja 13. decembra 2019.

  Zdroj: Tlačová správa CENEGA
   
 2. matonovo

  matonovo
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  11 Okt 2014
  Príspevkov:
  108
  Páči sa:
  42
  DOOM3. Tma,sluchadla,baterka,brokovnica,impy-mrtvica.
   

Zdielať túto stránku