Späť v rokoch

Diskusiu 'Pomoc' začal Dávid Kopčan, 5 Jan 2019.

1. Dávid Kopčan

Dávid Kopčan
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    5 Jan 2019
    Príspevkov:
    3
    Páči sa:
    0
    Stala sa mi taká vec na PS3 slim (320gb) že po cca hodinke hrania GTA V sa rozhučala viac ako naša práčka, cca o 15min neskôr sa po hláške prehrieva sa vypla. O deň neskôr keď som ju spustil tak nehučala vôbec ale po 10-15min opäť hláška a boom vypnutá. Podarilo sa mi zapnuť webmana teploty a s 45°C pri zapnutí to do 10 min dosiahne až 85°C a už to vypína. Budem povďačný za dobré rady.

2. Seraph

Seraph
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    24 Feb 2011
    Príspevkov:
    436
    Páči sa:
    387
    Ak sa dobre pamatam, tak zrejme bude nutne prepastovat ps3ku, mozne vsak je, ze odislo aj cosi ine,
    Ja som svoju este davno dal prepastovat a lezi kdesi na chate (fat verzia uplne prva). Netusim ako sa to robi, zrucnejsi vedia resp internet toho isto bude plny....snad to vyriesi problem prehrievania

Dávid Kopčan sa to páči.
  3. Vojtech

Vojtech
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    1 Jan 2015
    Príspevkov:
    39
    Páči sa:
    30
    Ako pise seraph prvom rade bude treba dat novu pastu a vycistit od prachu ktory moze brani prudeniu vzduchu.

Dávid Kopčan sa to páči.
  4. Dávid Kopčan

Dávid Kopčan
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    5 Jan 2019
    Príspevkov:
    3
    Páči sa:
    0
    Ďakujem páni otvoril som ju a veru taký sajrajt som nečakal. Na to prepastovanie odporúčite mx2 alebo mx4, potam sa preto že na sklade v alza prievidza maju iba mx2 ale s recenzií som sa dočítal že je lepšia mx4. Ďakujem

5. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 028
    Páči sa:
    1 493
    Nerobil by som poplach. V pripade, že bola velmi intenzivne pouzivana velmi dlhu dobu ALEBO bola skladovana vo velmi chladnom prostredi, prepastovat. Ak ale po par mesacnom obdobi necinnosti zafuci, prefuknut stlacenym vzduchom a povysavat...to uplne postaci kolegovia. Najme ak ide o novsie konzoly. Staram sa uplne rovnako o pôvodnu 60GB PS3 a ďalšiu Test PS3 konzolu a všetko mi fachči ;) Par desiatok som uz aj servisoval ;)

6. Dávid Kopčan

Dávid Kopčan
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    5 Jan 2019
    Príspevkov:
    3
    Páči sa:
    0
    Keď už bola rozobratá tak som to prepastoval, ide krásne tichúčko teploty pri GTA V do 58°C po 6 hodinách hrania.

Zdielať túto stránku