Pridané Sony predstavila novinku PlayStation Stars

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 14 Júl 2022.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  10 664
  Páči sa:
  12 089
  PS Stars.jpg
  Sony dnes oznámila bezplatný vernostný program pre fanúšikov s názvom PlayStation Stars. Iniciatíva, ktorej spustenie je naplánované na koniec tohto roka, vám umožní získať odmeny dokončením kampaní a hraním konkrétnych hier.

  Napríklad kampaň Monthly Check-In vyžaduje, aby ste na získanie odmeny hrali akúkoľvek hru, zatiaľ čo iné kampane majú podmienku, aby ste vyhrávali turnaje, získavali konkrétne trofeje alebo sa dokonca stali prvým hráčom, ktorý získal platinovú odmenu vo svojom časovom pásme.

  Všetci členovia PS Stars budú mať príležitosť získať vernostné body. Tie je možné uplatniť v katalógu, ktorý môže obsahovať prostriedky do peňaženky PSN a vybrané produkty v PS Store. Ako ďalšiu výhodu môžu členovia PS Plus zapísaní do PS Stars automaticky získavať body za nákupy v obchode PS Store.

  V rámci PlayStation Stars sa objaví nový typ odmeny s názvom digitálne zberateľské predmety. Ide o digitálne reprezentácie vecí, vrátane figúrok milovaných a ikonických postáv z hier, ako aj vzácnych zariadení, ktoré siahajú do histórie Sony.

  Program sa momentálne testuje a spustiť by sa mal koncom roka.
   

Zdielať túto stránku