Pridané Sony opäť zvažuje možnosť zmeny PSN mena

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 12 Feb 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 795
    Páči sa:
    10 454
    psn.jpg
    Jednou z najviac žiadaných funkcií, ktoré by chceli PlayStation hráči na konzole vidieť, je možnosť zmeniť si svoje PSN ID. Sony tieto prosby počúva už niekoľko rokov a začína zvažovať ich implementáciu.

V správe, ktorú získala stránka PushSquare, Sony tvrdí, že "skúma možnosti pridania PSN funkcie, ktorá umožní používateľom zmeniť si svoje ID" a dodáva, že "nie sú si istý, či táto funkcia vôbec pridaná bude."

V prieskume, ktorý odoslali, opísali hypotetickú implementáciu funkcie. Hráči by si svoje meno mohli zmeniť zadarmo iba raz za šesť mesiacov. Takisto sa uvažuje o možnosti, že ID účtu by zostalo rovnaké a zmenilo by sa iba online ID.

Predsa len niektorí členovia si svojej PSN meno vyberali ako násťročný a teraz by si radi zvolili niečo "serióznejšie."

2. csabiii

csabiii
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    31 Jan 2011
    Príspevkov:
    14
    Páči sa:
    9
    ja by som si chcel zmenit krajinu, v case zalozenia svojho uctu slovensko nebolo podporovane, tak teraz ficim na US ucte. novy nechcem, to by som stratil friend list, trofeje, atd.

3. Simo

Simo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    4 Jún 2017
    Príspevkov:
    25
    Páči sa:
    6
    To poznam, to nasere ked hras Gran Turismo a svieti Ti tam US vlajka :)

karlik-svk sa to páči.
  4. DavidZazu

DavidZazu
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    10 Jan 2011
    Príspevkov:
    312
    Páči sa:
    138
    No to by bola mega pecka, ja by som za to aj zaplatil!!!

5. EDONIS666

EDONIS666
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    4 Aug 2010
    Príspevkov:
    61
    Páči sa:
    38
    je pekne ze hraci si chcu zmenit svoje ID. meno ale je tu taky maly problem ze ak si vyberiete ine meno
    tak to nemusi byt k dispozicii a este ako vasi kamosi vo friendliste vas budu identifikovat???
    ja som zasadne proti zmene ID. za takychto podmienok.
    skor by som to videl tak ze realne meno - facebook ako doteraz, ID. uctu - prezyvka ako doteraz, plus nova zmena dalsia prezyvka ktora sa da zmenit za nejakych podmienok a nastavit ako primarnu prezývku ktora sa bude zobrazovat v online hrani takto nejako by to bolo prijatelne.
    este by som doporucil triedenie v friendliste podla hore uvedenych kategorii mien ID.

benzin55 sa to páči.
  6. X-men1995

X-men1995
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    617
    Páči sa:
    589
    bojím sa že tohto sa tak skoro nedočkáme :(