Pridané Sony odhalila veľké tituly, ktoré ukáže na E3 2018

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 11 Máj 2018.

Tagy:
  1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 498
    Páči sa:
    10 158
    e.png
    Spoločnosť Sony nám dnes prezradila, akú nálož titulov si so sebou prinesie na júnovú akciu E3 2018 a zároveň oznámila dátum uskutočnenia svojej konferencie. Európski hráči si už tradične musia privstať, poprípade neísť spať vôbec.

Sony E3 2018 prezentácia sa uskutoční 12. júna 2018 (utorok) o 03:00. V poslednom PlayStation Blogcaste nám Sony Worldwide Studios boss Shawn Layden prezradil, čo nám na akcii ukážu. Medzi prvé potvrdené tituly patrí očakávaný hit Death Stranding od Kojima Productions. Následne uvidíme aj niečo zo Spider-Mana, ktorý vychádza už v septembri, a dozvieme sa nové informácie o exkluzivite od Sucker Punch - Ghost of Tsushima. Štúdio Naughty Dog nám minulý rok sľúbilo prvý gameplay z The Last of Us Part 2 a tak čakáme, že svoje slovo dodržia a doslova nám vyrazia dych. Sony potvrdilo, že všetkým menovaným titulom sa bude venovať viac do hĺbky.

Samozrejme tu budú ukázané aj hry od third-party vydavateľov a rôznych nezávislých vývojárov. Môžeme tiež očakávať oznámenie nejakého exkluzívneho obsahu, ako to bolo pri Call of Duty a Destiny 2. Na konferencii sa pravdepodobne objaví aj Days Gone, potešil by dátum vydania hry Dreams od Media Molecule a dúfame aj v ukážku MediEvil Remaster. Špekuluje sa tiež o novom pokračovaní Bloodborne 2 a rovnako nás zaujíma aj záhadný remake, na ktorom pracuje štúdio BlupPoint Games. Viac sa dozvieme budúci mesiac.

2. Felini

Felini
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    22 Apr 2014
    Príspevkov:
    149
    Páči sa:
    148
    K Bloodborne som sa dostal sice az pri PS+ no odvtedy hram len to (Old Hunters samozrejmost) a prikupil som aj Dark Souls 3 tak Bloodborne 2 by ma velice, ale velice potesil.

3. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 198
    Páči sa:
    878
    Ked oznamia Bloodborne 2 tak sa vykotim. Doslova...

aduska a VikThor44 sa to páči.
  4. MrMonnster

MrMonnster
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    13 Sep 2016
    Príspevkov:
    69
    Páči sa:
    12
    ja sa vykotim ak ho neoznamia...