Pridané Služba EA Access pre PS4 má oficiálny dátum

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 28 Jún 2019.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    592
    Páči sa:
    347
    eaaccess.png
    Relatívne nedávno sme vám priniesli správu o tom, že služba EA Access sa konečne dostane aj na konzolu PlayStation 4. Dnes už poznáme aj konkrétny dátum a takisto titul, ktorý v rámci uvedenia služby na PS4 obohatí ponuku hier.

Služba bude na PS4 k dispozícii od 24. júla 2019, takže už za necelý mesiac. Ponuka hier sa pri tejto príležitosti rozrastie o najnovší ročník futbalovej série od EA - Fifa 19. Okrem toho získajú predplatitelia 10% zľavu na nákup hier, dodatočného obsahu a predmetov do hier. Netreba zabudnúť ani na skorší prístup do niektorých hier a možnosť vyskúšať si novinky na 10 hodín.

Cena služby bude 3,99€ na mesiac alebo 24,99€ na rok.

pavuchkyn sa to páči.
  2. Letadlo

Letadlo
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    24 Máj 2011
    Príspevkov:
    193
    Páči sa:
    80
    Ja som trocha skeptický čo sa týka týchto služieb, podľa mňa to smeruje viac microransakciám a DLC politike

RUDOLF sa to páči.
  3. patolog7

patolog7
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    69
    mal som to na xboxe ale su tam iba stare hry co je skoda.

Rudes007Jr sa to páči.
  4. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    592
    Páči sa:
    347
    Tak za 25€ ročne nemôžeme očakávať, že tam budú úplné novinky. Navyše okrem Fify sa tam všetky športy dostanú tak max pol roka od vydania. Momentálne je tam už aj taký Battlefield V, ktorý vyšiel 8 mesiacov dozadu. Samozrejme pre človeka, ktorý tieto hry hraje day one to je úplne zbytočná služba ale inak ten pomer ponuka hier / cena služby je si myslím prijateľná.

Osobne predpokladám, že to čím ďalej tým viac smeruje k týmto predplatným službám od jednotlivých firiem. Do roka očakávam oznámenie rozdelenia tejto služby na viac stupňov, kde pri tom najvyššom si za... čo ja viem... 50 - 70€ ročne budeš môcť hrať novinky už pri vydaní.

Letadlo a SlovakianEAGLE sa to páči.
  5. majousky

majousky
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    15 Jún 2014
    Príspevkov:
    377
    Páči sa:
    458
    Mal som aktivované 2x a hlúposť. Prešiel som Star Wars Battlefront 2 a Battlefield V a hneď som zrušil. Je to tam všetko staroba a skoro všetko Šport

6. patolog7

patolog7
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    69
    presne vsetko staroba. tak isto ako aj ps now ci co to je. 100e a su tam asi tri hry co by som zahral. inak plejko ide dole vodou. ja co som hraval kazdy den tak teraz zapnem par krat do tyzdna a koniec. uplne ma zacalo nudit.a tie hry co budu teraz vychadzat ziadna slava.

Zdielať túto stránku