slúchadlá na ps4

Diskusiu 'Pomoc' začal temster, 17 Júl 2015.

1. devilss

devilss
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2014
    Príspevkov:
    201
    Páči sa:
    237
    Goldy sú v pohode, spojis ich aj Wireless s telefónom, teda ak máš xperiu z-kovu radu. Zvuk super a podľa mňa vyzerajú lepšie ja pulsy, už len koli tomu vstavanemu mikrofónu... Aj keď som osobne pulsy neskúšal... No za tú cenu neni o čom, jedine, co mi vadí, že sa nesparuju s TV...

2. buk lau

buk lau
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Dec 2014
    Príspevkov:
    192
    Páči sa:
    118
    Caute, tak Skullcandy PLYR1 neviem zohnat ale chcel by som sa spytat niekoho kto ma headset Kingston Hyperx cloud 2 ci vam funguje 7.1 na ps4. Dakujem.

3. buk lau

buk lau
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Dec 2014
    Príspevkov:
    192
    Páči sa:
    118
    @temster Tak kupil si tie goldy? Spokojny? Su dobre aj na hudbu? Lebo vraj maju velmi slabe basy.

4. nosooo

nosooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    15 Sep 2014
    Príspevkov:
    76
    Páči sa:
    15
    preco sa nazyvaju goldy? :D

5. temster

temster
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    25 Jún 2015
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    6
    vieš čo ešte nie :) ale plánujem tak za 2-3 dni objednať tak uvidíme :)

6. devilss

devilss
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2014
    Príspevkov:
    201
    Páči sa:
    237
    Slabé basy? Kámo vidno, že ich nemáš... Zapnem Batmana a prvé intro čo je, ak mám na plné gule slúchadlá, tak mi ide bubienky roztrhať... Ak vieš aké je tam intro, žiadne výšky v ňom nenájdeš, tak mi zaduní v hlave, že čau a pa. Dnes na nich žena počúvala na spotify pesničku od Davida guetu a Nicky Minaj (nwm ako sa volá, keďže nemusím takú komerčnú rádiovú hudbu moc), no basy tam boli ako lusk.

7. buk lau

buk lau
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Dec 2014
    Príspevkov:
    192
    Páči sa:
    118
    @devilss Vacsina recenzii sa zhoduje na tom ze slabo basuju, preto sa pitam. Inak vela nazorov je takych, ze herne sluchadla a ich surround su len marketingovy tah, pretoze mas len jeden reproduktor na jedno ucho, tak aky surround? Su predrazene a mikrofony nestoja za vela. Jednoducho povedane, kvalitne stereo sluchadla (nie herne) ti vraj daju daleko lepsi pocit priestoru v hrach ako aj v hudbe a kvalita zvuku je neporovnatelna. Ja som ochotny dat okolo 150 euro a rozmyslam nad Sennheiser 598, su o kusok drahsie. Vraj maju tiez slabsie basy a su otvorene, takze neizoluju zvuk z okolia a ani zo sluchadiel do okolia, ale kvalitny zvuk a "priestor" prave vdaka tomu ze su otvorene. Len ako by to fungovalo s ps4 neviem. Mikrofon nepotrebujem.

8. devilss

devilss
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2014
    Príspevkov:
    201
    Páči sa:
    237
    Tak jasné, že zozenies aj kvalitnejšie slúchadlá, no ja niesom nejaký kajnšmentke, aby som vyvalil 150 za ne. Ja si myslím, že cena/kvalita zvuku v tomto prípade je viac než uspokojujúca, mikrofón tiež super, ešte som s ním problémy nemal. Ďalej môžem ich mať v normál móde, alebo prepnes na stupeň dva a to je mod zosilnujuci basy. Ja som spokojný. Ďalšia vec nwm či iné nelicencovane slúchadlá spustíš na PS, cez Wireless... A o to mi šlo, žiadne káble. Je síce pravda, že si tie druhé slúchadlá môžeš sparovat s TV, no musíš rozmýšľať nadtým, či Ti to telka vie urobiť. Lebo ja mám napr. TV model roku 2014, no z goldami sa nevie sparovat, čo ma dosť naštvalo, no možno je chyba v nich a Japonci to spravili tak, aby sa spárovali len so všetkým značky Sony... Napr. keď som ich testoval na Z3 cez Wireless, tak išli... Pripojil som ich tak isto k samsungu s5 a nič...

9. temster

temster
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    25 Jún 2015
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    6
    tak už ich mám a musím povedať že sú skvele odporučam :)

10. buk lau

buk lau
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Dec 2014
    Príspevkov:
    192
    Páči sa:
    118
    Ja ich mam uz od minuleho utorka:). Tie basy su naozaj poslabsie. Na hry dobre, ale na tvrdu hudbu (metal, elektro atd) podla mna lepsiu pracu odvedu moje stuplove od mobilu (dost kvalitne), teda co sa basov tyka. Pri zapnutom VSS su tie basy este slabsie pri pocuvani hudby. Uplne odveci je vyriesene to, ze zakazdym ako chcem prepnut profil cez Companion aplikaciu, musim zapajat usb kabel:facepalm:. A co sa komfortu tyka, tlacia ma hore na hlave aj na usoch, pretoze "musle" su dost plytke, asi mam velke usi:). Prekvapilo ma, ze kvlita zvuku cez jack kabel je o dost horsia ako cez wireless, co sa mi zda divne a mohli by ste vyskusat a napisat ako to je u vas. Mozno s mojimy goldami alebo kablom nie je nieco v poriadku.

11. nosooo

nosooo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    15 Sep 2014
    Príspevkov:
    76
    Páči sa:
    15
    u mna maximalna spokojnost, ale je to dane aj tym,ze ich pouzivam iba na gaming

12. kochones

kochones
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Nov 2010
    Príspevkov:
    96
    Páči sa:
    29
    Ja nam sony pulse a max spokojnost, goldy som vratil lebo sa rozpadli za tyzden.

13. taurus

taurus
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    5 Máj 2010
    Príspevkov:
    898
    Páči sa:
    491
    Definuj,rozpadli...

14. Jakub188

Jakub188
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    4 Apr 2014
    Príspevkov:
    370
    Páči sa:
    244
    Čaute, rozmýšľam nad slúchadlami na ps4. Veľa z Vás doporučuje Sony ps4 wireless Gold lebo majú kvalitný zvuk. Len niekde som čítal že majú slabý mikrofón. Ja si chcem kúpiť slúchadlá hlavne kvôli Party Chat aby sme sa dobre počuli pri hraní. Aké s tým máte skúsenosti?

15. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    318
    Páči sa:
    319
    Mal som goldy ale predal som a kupil kingston hyperx cloud 2 a spoko či zvuk, mikrofón a nebolí ma hlava z nich ani po 10-12 hodín hrania

16. TomiSVK89

TomiSVK89
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    1 103
    Páči sa:
    1 839
    Ja používam Razer Kraken Pro s som maximálne spokojný. Mam este aj Beats HD Solo a tie su tiez v pohode

17. Vojtech

Vojtech
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    1 Jan 2015
    Príspevkov:
    39
    Páči sa:
    30
    Caute chcel by som si kupit sluchatka k ps4. Aky je rozdiel medzi Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset a Sony PlayStation 4 Platinum Wireless Headset . A ako je to z praskanim mostika na sluchatkach podarilo sa sony tento problem odstranit?

Zdielať túto stránku