Pridané Šéf Xboxu si myslí, že sú vo veľmi dobrej pozícii

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 25 Jún 2020.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    8 690
    Páči sa:
    11 590
    gow.jpg
    Šéf Xboxu, Phil Spencer, zložil Sony kompliment výrokom, že si myslí, že japonský gigant odviedol so svojou nedávnou prezentáciou PlayStation 5 "dobrú prácu" ale verí, že spoločnosť Microsoft bude schopná demonštrovať "hardvérové výhody" konzoly Xbox Series X júlovým livestreamom. Dodal: „Myslím, že sme vo veľmi dobrej pozícii.“

Len som bol úprimný, cítil som sa dobre, keď som videl ich šou,"
    uviedol. Myslím si, že hardvérové výhody, ktoré sme vytvorili, sa ukážu, keď budeme hovoriť viac o našich hrách, počte snímok a ďalších veciach." Poukazuje na skutočnosť, že konzola nasledujúcej generácie spoločnosti Microsoft má viac teraflopov ako PS5, hoci systém Sony má výhody v iných oblastiach, ako napríklad rýchlosť pevného disku SSD.

„Odviedli dobrú prácu,"
    pokračoval Spencer v rozhovore pre GameLab Live. Myslím si, že robia to, čo robia veľmi dobre, a urobili to, ale keď premýšľam o pozícii, v ktorej sa nachádzame, s hrami, ktoré budeme môcť ukázať a hardvérovou výhodou, ktorú máme, si myslím, že sme vo veľmi dobrej pozícii."

Už čoskoro zrejme uvidíme, s čím nám chce Microsoft vyraziť dych. Sony podľa špekulácií plánuje ďalší event august.

Zdielať túto stránku