Pridané Season Pass hry AC Odyssey ponúkne aj Assassin's Creed III Remastered

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Sep 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 059
    Páči sa:
    10 686
    ac odd.jpg
    Existencia Season Passu pre Assassin's Creed Odyssey určite nikoho neprekvapí. Dnes sme sa dozvedeli, čo všetko nám ponúkne. Platiaci hráči dostanú okrem príbehových rozšírení aj hry Assassin's Creed III Remastered a Assassin's Creed Liberation.

DLC rozšírenia prinesú úplne nové príbehy s novými hlavnými postavami a lokalitami. Prvý balíček - Legacy of the First Blade - vyjde v decembri 2018 a predstaví nám prvého asasína, ktorý používal skrytú čepeľ a odhalí pozadie Rádu asasínov. Druhé rozšírenie - The Fate of Atlantis - vás zoberie do povestného potopeného mesta, kde odkryjete jeho tajomstvá a budete čeliť rôznym božským tvorom. Rozšírenie vás privedie bližšie ku gréckej mytológii a Prvej civilizácii. Vyjde niekedy na jar 2019.

Season Pass obsahuje tiež hru Assassin's Creed III Remastered so všetkými DLC balíkmi a hru Assassin's Creed Liberation. Oba tituly podporujú HDR a 4K rozlíšenie a vyjdú v marci 2019. Budú sa dať kúpiť aj samostatne.

Tvorcovia chcú hru podporovať aj rôznymi dennými a týždennými in-game aktivitami alebo úlohami, ako napríklad epizodickou linkou The Lost Tales of Greece. Hráči dostanú tiež Discovery Tour, v pláne je aj New Game Plus a môžete sa tešiť na nové výzvy v podobe bytostí z gréckej mytológie.

Assassin's Creed Odyssey vyjde 5. októbra 2018.

#1 Lukáš Lehocký, 13 Sep 2018
    Naposledy upravil: 13 Sep 2018
    Achilless2012 a BlackHawk sa to páči.
  2. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 257
    Páči sa:
    755
    Som rád že spravia remaster ac3. Už dlhšie som hovoril že by sa to hodilo.

swaggy12348 a BlackHawk sa to páči.
  3. Bino17007

Bino17007
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    6 Nov 2015
    Príspevkov:
    41
    Páči sa:
    10
    Mám platinu a myslím že spravim aj na ps4 platinu, trojke sa ten remaster hodí,len nech nezabudnú na češtinu..

4. radosquo

radosquo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    8 Mar 2015
    Príspevkov:
    58
    Páči sa:
    24
    Tesim sa na ac3 remaster. Ticho som ale dufal ze vyjde ako dlc ku Eziovej kolekcii spolu s remasterom prvej casti. Ale lepsie aspon nieco.

Zdielať túto stránku