Pridané Remastre hier Darksiders dostanú podporu 4K

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 3 Nov 2018.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    450
    Páči sa:
    237
    imagesssss.jpg
    THQ Nordic v rámci marketingovej kampane pre Darksiders 3 oznámili novinku aj pre prvé dva diely zo série.

Obidve hry sa totiž dočkajú podpory natívneho 4K rozlíšenia. Ak teda máte PS4 Pro a 4K TV, budete si môcť tieto hry vychutnať ešte vo vyššej kvalite ako predtým. Update pre Darksiders: Warmastered Edition je už dostupný na stiahnutie, druhý diel série, Darksiders II: Deathinitive Edition sa updatu dočká ešte tento mesiac. Presný deň však potvrdený nebol. Updaty pre obidve hry sú samozrejme úplne zadarmo.

#1 werticalx, 3 Nov 2018
    Naposledy upravil moderátor: 3 Nov 2018
    X-men1995 sa to páči.
  2. SK_8er33

SK_8er33
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    2 Nov 2016
    Príspevkov:
    59
    Páči sa:
    11
    vsak 1tka od vydania mala 4k ....
    do 2ky by radsej mohli dat 60fps... lebo ta hra je nehratelna, 1tka sa ovlada super

X-men1995 sa to páči.
  3. X-men1995

X-men1995
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    589
    Presne ! plne súhlasím ;)(y) jednotka bola super, a hrala sa skvele. Tak som sa po odohraní tešil na 2 no keď som to zapol za 5 min som to aj vypol, proste otras, možno sa k tomu niekedy vrátim na hneď po 1 sa to proste nedalo ten rozdiel bol markantný! Hack´n´Slash hry by ale mali byť povinne 60fps !!! môžem im osrať to ich 4K, všetky hry kde sa dá ako prvé prepínam na performance mode! Nehovorím že 30fps je nehratelné (Teda aspoň vo vačšine hier!) niekde my to vôbec neprekáža (ako napr. Spider-man, Horizon, Uncharted 4/LL...) aj keď vždy je lepšie keď je všetko pekne plynulé v 60, ja osobne väčšinou radšej strpím aj dropy ako locknutých 30 ... :(

Zdielať túto stránku