Pridané Remake CTR je väčší, než sme si mysleli

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 29 Mar 2019.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 312
  Páči sa:
  1 828
  Ctrr.jpg
  Jún sa nám približuje a Activision začína pomaly štartovať svoje motokáry poriadneho marketingu na najnovší remake legendárnej racingovky Crash Team Racing, ktorá bude oveľa väčšia, než sme pôvodne očakávali.

  Nie je to ešte tak dlho, čo si väčšina verejnosti myslela, že remake CTR bude iba čisto prerobená klasika z PS1. Čakalo sa, že pridajú maximálne 1-2 nové postavy. Avšak všetko je inak a staronové dobrodružstvo o Crashovi Bandicootovi bude remake, ktorý spojí dokopy rovno hry dve. Konkrétne sa bavíme už o spomínanej hre Crash Team Racing z PS1 ku ktorej sa pridá aj Crash Nitro Kart z PS2.

  Zatiaľ nevieme, či bude aj príbehová časť Nitro Kartu remakovaná alebo sa jedná iba o trate. Avšak každopádne vďaka tomuto spojeniu sa môžeme tešiť na 31 okruhov, čo je viac než slušné číslo. Plus nové okruhy môžu ešte stále pribudnúť.

  Na internete sa objavili aj nové gameplay zábery zo štyroch rozličných okruhov, takže si ich v kľude môžete pozrieť nižšie. Vývojári potvrdili, že nové informácie pribudnú v prichádzajúcich mesiacoch a my vás o nich samozrejme budeme informovať.   
  VikThor44 a Tom-92 sa to páči.
 2. VikThor44

  VikThor44
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  10 Mar 2016
  Príspevkov:
  1 280
  Páči sa:
  764
  Stoklet sa to páči.
 3. GoGo_SVK

  GoGo_SVK
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  29 Sep 2012
  Príspevkov:
  35
  Páči sa:
  11
  určite kupujem, ale osobne to vidím na rovnaké sklamanie ako bol Crash Bandicoot (aspoň u mňa to bolo sklamanie) ... sú to holt hry, pri ktorých sme sa v minulosti zabavili neskutočne, no dnes už je to len tak na 5 minút hrania nech sa človek usmeje a môže isť spať ... jediné na čo sa ozaj teším je Crash Bash, snáď to bude mať multiplayer, och to by bola pecka ...
   
 4. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 642
  Páči sa:
  11 137
  Tiež mám ten pocit, že po 10 minútach to hodím do šuflíka.
   

Zdielať túto stránku