Red Dead Redemption 2

Diskusiu 'Hry' začal ivty12, 27 Okt 2018.

1. ivty12

ivty12
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    6 Sep 2014
    Príspevkov:
    104
    Páči sa:
    24
    Môžete mi prosím niekto poradit ako doplnit zásoby jedla v campe?
    Ulovene zviera vzdy polozi len na okraji campu a tomu mäsiarovi som už daroval niekolko kusov mäsa ale aj tak mi ta kontrolka jedla stale svieti na červeno

2. ivty12

ivty12
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    6 Sep 2014
    Príspevkov:
    104
    Páči sa:
    24
    Ok, už som na to prišiel
    Všetko sa doplna cez knihu vedla pokladnice

3. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Co sa stane ked nedoplnim jedlo vobec?Uz som prestahovany v druhom campe a jedlo som este vobec nedoplnal,som ani nevedel ze treba

4. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    Keď nedoplnas jedlo stane sa to že morálka v kempe upadne ludia ti začnú nadavat atď inými slovami na pribeh to dopad nemá a Ivty ti keď ulovis zviera tak kľudne ho môžeš nechat na konovi príď za butcherom a normalka otvor jeho menu výber náklad x kona a daj donate a mäso samotne sa uklada do inventára to či kupuješ cez pokladnicu stojí prachy len mu nemôžeš dať jednu srnku a mysletm si že tak zasitis 22 ľudí :D

5. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Jaj tak to som robil,ale nie moc casto.Ked uz mam ale kupene sliepky a kone v kempe,tak uz aj to by ich malo dako zasytit,ci?

6. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    myslim že v tej dobe ešte nedavalí konské mäso do salámov , nekupil so kone ale stajne aby nebehali viac menej volne , sliepky trocha hlavne tam ide o mäso čo je uplne rychlvoka stači najdi skupinu 4 srn zabit vykuchat jednu vcelku naložiť na kona a daš ju Pearsonovi a to mäso sa ti da do inventare čo jedna dospelá srna najebe aj 4ks tak ked daš 16 kusov tak viac menej by to bolo okej

7. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Obcas nieco zabijem a donesem a zatial si nestazovali.No stajne som kupil,ale preto aby tam pribudali kone,ktore mozem potom predavat.Ci na nieco ine su?Pripadne cim dlhsie ich tam necham,tym maju vacsiu hodnotu?Alebo to ja jazdenim zvysujem hodnotu kona?

8. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    stajne v kempe služia bud ako dekoracia alebo aby sa kone volne nepohybovali tam, tak isto ked maš ty zakupenych viac konov tak ich tam môžeš meniť a zobrat si druheho a nemusiš utekať do mesta, a cena kona je pevná nijak sa nezvyšuje jazdením vlastne ničím , zvyšuješ len bonding kona ktory možeš dať max. na level 4 , a konov napr. kradnutych rpedavaš na čiernom trhu nedaleko Rhodes u tych dvoch bratov

9. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    No pokial som nemal v kempe stajne,tak tam boli len osedlane kone,ked som kupil stajne su tam neosedlane kone,na ktore mozem sadnut a odniest ich predat do stajni.Nie mylis sa,cenu kona zvysujes jazdenim a teda zvysovanim jeho dovednosti.Kone aj kradnute predam v hociktorych stajnach a akurat voz/koc predam len na jednom mieste s oznacenim dreveneho kolesa na mape.
    Teraz som kupil lodky v kempe,ale nic sa nezmenilo,nemala by pribudnut lodka na tom mole ktore tam je?

10. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    No hej to je fence obchodnik ten kupuje toto ale kradnuté kone predavas inde a to tie volne kone sú pravdepodobne tie ktore si volakefy buď nakradol alebo kúpil a bez sedla sú pre to lebo sedlo musis manuálne preniest z aktualneho na nového a tá lodk by tam mala but hej neviem čím to je

11. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Ne ne,kone kradnute vzdy idem hned predat do Stajni.Mam kupene 3 kone ktore su umiestnene v Stajni,takze tie co su volne v kempe urcite niesu kupene,ani ukradnute,maju hodnotu okolo 1-2 $ ked ich predavam.
    Lodka tam sice je,ale na mape k nej nieje priradena ziadna ikonka,ani sa s nou nic neda robit,ked tam pridem,takze neviem co som to vlastne kupil
    Da sa rychlo cestovat mimo kepmu?V kempe mam rychle cestovanie,ale ked som mimo neho,tak netusim ako by sa dalo rychlo cestovat

12. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    No mne hra vyhodila že kde možem kradnute kone predavať tak som nikdy nešiel priamo do stajní ich predat a rychle cestovanie okrem kempu funguje len pomocou dostavnika alebo vlaku resp. si možeš dať waypoint a spustit cinematic mod to sice nie je fast travel ale nemusiš nič robiť

13. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Kradnute kone,respektive divoke kone ktore som chytil,som predaval este ked som bol v prvom kempe a vtedy si moznost predat ich tym dvom tajtrlikom nemal,mal si dostupne len stajne,tak som ich tam predaval.
    Dostavnika akeho?Nemyslis "taxi".Skusim pozriet ten vlak
    Rychle cestovanie ked si kupil v kempe,nasledne si ho mohol este vylepsit,o ake vylepsenie islo?Ze mozes rychlo cestovat s celou druzinou?

14. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    hej "taxi" dostavnik taka šipokočka v settlementoch , rychle cestovanie prostrednictvom kempu sa vylepšiť neda kupiš len mapu ktore je pri tvojom stane a odtial klasika, nič ine v ledger neni a s družinou fast travel neni ked si v misii tak su sekvencie ktore sa same preskočia ked je dlha jazda

15. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Vlakom aj taxikom sa da klasicky cestovat,som myslel to moje rychle cestovanie,ktore mam dostupne v campe.Ze ci sa neda rychlo cestovat aj z neakeho mesta do mesta,alebo aspon z mesta do campu a nasledne uz tam kam chcem.Lebo rychlo cestovat len z capmu,je taka polovicna funkcia.
    S tou lodkou sa da aj niekam ist,co som si kupil v campe?Sa to neskor spristupni po odohrati neakej misii,ci to sluzi len pre druzinu na obstaravanie jedla?

16. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    hej polovična funkcia len z kempu na miesta vybraté, z ineho miesto späť do kempu nejde toje taka jednosmerová zaležitosť, lodka hej pokial si ju kupil tak normalne na nej môžeš chodit kam chceš kam ti rieky dovolia , neviem rpečo ti nejde nasadnut možno ide o nejaky bug pretože hned ako v kempe č.3 ju kupiš tak sa tam zobrazí

17. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    V kempe cislo 3?Ja som len nedavno prisiel do kempu cislo 2 a tu som ju aj zakupil.V druhom kempe sa teda s nou neda jazdit,ci nevies?

18. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    ale kemp č.1 sa počíta sneh :D až to tak rátaš , čo by sa malo ale č.3 je pri tom jazere tak od vtedy s nou možeš jazdiť

19. peto.vac

peto.vac
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    170
    Páči sa:
    5
    Jaj tak tam hore som ako kemp neratal,lebo tam sme mali taku osadu a bola to len chvila.Myslim ten kemp pri vode,v kempe predtym nebola ani moznost kupit lodku.No neviem preco ale nemozem s nou nic robit,skocim na nu,ale nemam na nej ziadnu ponuku,jedine co s tym spojene je,tak mam rybara v kempe s ktorym mozem ist na ryby (moznoze su to vsetko misie) a ked ich s nim vsetky dorobim,az potom sa mi spristupni lodka

20. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    255
    Páči sa:
    250
    to nie ,to su len vedlajšie aktivity s členmi od rybarčenia po vykradanie ale lodka by mala ist hned pretože tam budu dve postavy na rybarčenie a ani s jednou nepojdeš na lodke ale tak skus neviem...

Zdielať túto stránku