Pridané Red Dead Redemption 2 bude brutálnejší a ponúkne first-person pohľad

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 20 Sep 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 084
    Páči sa:
    10 699
    RDR2 (2).jpg
    Red Dead Redemption 2 sa nám opäť pripomína v sérii nových obrázkov, ktoré vyzerajú jednoducho nádherne. Taktiež sme sa o hre dozvedeli niekoľko zaujímavých detailov.

Podobne ako GTA V, aj RDR2 hráčom umožní vychutnať si kompletne celú hru z first-person pohľadu. Tvorcovia tomu prispôsobili aj vizuál, takže uvidíte napríklad detailnú animáciu pri nabíjaní zbrane alebo malé detaily v prostredí. Pohľad si môžete kedykoľvek prehodiť späť na third-person. Hra ponúkne nádherné scenérie, takže ak cestujete na koni a chcete sa pokochať krajinou, stačí stlačiť X a kôň sa bude sám navigovať k označenej destinácii.

Poškodenie nepriateľov bude teraz krvavejšie a brutálnejšie. Arthur Morgan im môže brokovnicou odstrániť hlavu, ruky alebo nohy. Zameriavací systém Dead-Eye (v rýchlom slede vystrieľate skupinu označených nepriateľov) bude možné vylepšiť, aby sa zameral na životne dôležité orgány. Následne pri spomalenom zábere budú vyzerať niektoré zabitia naozaj štýlovo. Arthur tiež dokáže vypáliť varovný výstrel do vzduchu, aby na seba upozornil NPC alebo odplašil divné zvery.

Red Dead Redemption 2 umožní hráčom budovať si vlastný tábor - mobilnú základňu, ktorá sa bude presúvať po mape podľa postupu príbehom. Môžete sem priniesť zabitú korisť a debatovať pri ohni s kumpánmi, zdieľať s nimi svoje príbehy alebo hrať karty. Taktiež musíte tábor zásobovať liekmi, muníciou, jedlom a peniazmi. Spojenci to budú komentovať, odrazí sa to aj na ich morálke a aktivitách členov gangu. Pri dostatku zásob si môžete následnej tábor vylepšiť. Arthurovo vlastné miesto sa spanie si zas môžete skrášliť napríklad kobercami alebo loveckými trofejami.

Red Dead Redemption 2 vyjde na PS4 a Xbox One 26. októbra 2018.

RDR2 (18).jpg
    RDR2 (1).jpg RDR2 (3).jpg RDR2 (4).jpg RDR2 (5).jpg RDR2 (6).jpg RDR2 (7).jpg RDR2 (8).jpg RDR2 (9).jpg RDR2 (10).jpg RDR2 (11).jpg RDR2 (12).jpg RDR2 (13).jpg RDR2 (14).jpg RDR2 (15).jpg RDR2 (16).jpg RDR2 (17).jpg RDR2 (19).jpg RDR2 (20).jpg RDR2 (21).jpg RDR2 (22).jpg RDR2 (23).jpg RDR2 (24).jpg

Achilless2012 sa to páči.
  2. Ray-Velcoro

Ray-Velcoro
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    31 Aug 2015
    Príspevkov:
    212
    Páči sa:
    230
    ako ked som čítal dobrých 20 + previews tak som mal dosť ako tolko vecí tam som popravde ani nečakal od upravovania oblečenia možnosti vyhrnutia rukavov zapravenia nohavích do čižiem po čistenie koňa a jeho dynamické sranie, podkovy sa prispôsobujú terénu alebo plno vyzbrojení vo vode tak zbrane začnu hrdzavieť a treba ich olejovať alebo krv zaschne na oblečení a treba vyčistiť, sneh sa na oblečení rozpustí a blato zas stvrdne, vlasy a fuze budu rast v real time , alebo tie malinke detaily kde postavy v noci maju rozšírené zreničky a začať konverzáciu sa bude dať s hociakým npcčkom tiež aj na seba je možné pridať čast uloveného zvieraťa , ráno vstávať v kempe kde členovia maju svoju dennú rutinu a pridať sa k nim a rozprávať

je to ho hrozne vela tolko malých a úžasných detailov , bude strašne naložená táto hra ale čo som vôbec nečakal že aj konske gule sa budú scvrkávať počas chladných podmienok :D

3. spyke127

spyke127
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    13 Júl 2011
    Príspevkov:
    214
    Páči sa:
    109
    Toto sa pomaly prediera na stupienok hry roka! :gaming:

PatresX sa to páči.
  4. PatresX

PatresX
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    16 Apr 2015
    Príspevkov:
    19
    Páči sa:
    20
    Inak nad tým FPS pohľad som už dlho rozmýšlal, že ktovie či to bude mať RDR 2 tak ma táto správa potešila. Paráda. Už iba mesiac a pár dní. Toto bude pastva pre oči. R* to tu znova rozbije.

5. ympesys

ympesys
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    2 Feb 2014
    Príspevkov:
    316
    Páči sa:
    485
    Dynamické sranie ľudí nebude? :D

6. VikThor44