Recenzia: Grand Theft Auto V

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 24 Nov 2014.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 642
  Páči sa:
  11 137
  _Grand_theft_auto_V_black_wallpaper_hd_044364_.jpg
  Fenomén s názvom Grand Theft Auto V zobral minulý rok útokom už momentálne staré konzoly a zhrabol takmer všetky možné ocenenia. Predaje sa rátali na milióny a zisky prekročili magickú miliardovú hranicu. História sa opakuje a GTA V tu máme opäť, tentoraz však vychádza na next gen zariadenia. Zopakuje si hra minuloročný úspech, alebo sa jej hráči už prejedli?

  Pri každom pokračovaní fanúšikovia už mesiace dopredu diskutujú a analyzujú, kde by sa najnovšia hra mohla odohrávať. Keďže Liberty City sme si plne užili v GTA IV, na rad prichádzalo buď Vice City alebo San Andreas. Obe možnosti by komunita vrelo privítala a preto nikto nenamietal, keď Rockstar oznámil, že v ďalšej hre sa budeme preháňať po fiktívnom štáte San Andreas. Jeho hlavnú metropolu tvorí Los Santos, čo je vlastne herná kópia Los Angeles. Logicky teda môžete očakávať obrovský nápis na kopci Vinewood (Hollywood), chodník slávy s hviezdami filmových hercov, rozľahlú pláž s obrovským ruským kolesom, chudobné štvrte so znepriatelenými gangmi, ale aj luxusné vily, kde si v pohode žije smotánka. To však nie je všetko, kedže mesto je len polovica z ponúkanej rozlohy. Druhú časť tvorí vidiek, rozľahlé lesy plné zvery, ošarpané a zabudnuté mestečká alebo len holá púšť. Všetkému dominuje obrovská hora Mount Chiliad. Keď si k tomuto prirátate detailne prepracované podmorské dno, tak ihrisko, kde sa môžeme do sýtosti vyblázniť je naozaj impozantné. Už teraz je jasné, že Los Santos a Blaine County patrí k tomu najlepšiemu, čo Rockstar doteraz vytvoril.

  Grand Theft Auto V_20141117210326.jpg

  Objavovať obrovský svet vám umožní trojica hlavný postáv, čo je pri sérii GTA novinka. Protagonisti, ktorých dostanete do ruky patria k úplne rozdielnym spoločenským vrstvám Los Santos. Prvou postavou je mladý černoch s menom Franklin, ktorý ako väčšina jeho rovesníkov si privyrába krádežou áut a rôznymi ilegálnymi obchodmi. On v podstate reprezentuje typickú GTA postavu, ktorá sa chce zo dna a chudoby dostať na vrchol. Jeho úplný opak je zazobaný muž v strednom veku Michael, žijúci so svojou rodinkou v luxusnej vile na kopci. Manželka ho podvádza, deti neznášajú a sám nevie, čo so svojím životom, keďže jediné v čom sa vyzná je vykrádanie bánk. Trojicu dopĺňa zrejme najvýraznejšia, najvulgárnejšia a aj najvtipnejšia postava Trevor. Tento buran žije na vidieku a s Michaelom ich spája spoločná kriminálna minulosť. Má neohrabaný slovník a je zdrojom väčšiny vtipných situácií v hre. Osud spojí tieto tri živly dokopy a tu prichádza na rad hráč. On sám si pomocou jedného tlačidla volí postavu, za ktorú si chce momentálne zahrať. Každá z nich má vlastný život a vlastné problémy a kvôli tomu je ich používanie ideálne vyvážené. Veľké misie však robia kamaráti spoločne a aj vtedy je možné si vybrať, z ktorého uhla pohľadu chcete danú situáciu vidieť. Buď ako Trevor sediaci v helikoptére, či Franklin, ktorý sa na akciu pozerá spoza hľadáčika pušky, alebo ako Michael, zlaňujúci budovu Federálov. Táto funkcia prepínania postáv dodáva hre úplne nový rozmer, ktorý jej neuškodil ale naopak pridáva na zábavnosti.

  Grand Theft Auto V_20141118010926.jpg

  Ako každé GTA aj päťka dostala tony misií a vedľajších aktivít. Okrem hlavných misií môžete robiť aj vedľajšie fušky pre rôzne individuá, ktoré stretnete na cestách alebo úplne náhodné úlohy. Napríklad odviezť opitých kamarátov domov, alebo chytiť zlodeja bicykla/peňaženky a vrátiť ju majiteľovi. Ak sa prejaví vaša temnejšia stránka, tak ukradnutú korisť si môžete nechať a nič netušiace obete predať šialenému kultu žijúcemu v horách. Rôzne úlohy sa výrazne líšia a tak neprichádza k frustrácii a nude. Napríklad som dorazil na odpočívadlo pri ceste, kde sa zrejme udialo stretnutie, ktoré nevyšlo podľa predstáv zúčastnených. Kufrík plný peňazí ležiaci medzi mŕtvolami tak našiel nového majiteľa. Radosť ale netrvala dlho a po chvíli som mal v pätách dva čierne SUVčka, ktoré po mne pálili ostošesť. Otočka v plnej rýchlosti na diaľnici a následne paľba do čelných skiel môj problém hneď vyriešila. Misie sú teda naozaj rôznorodé a teda nejde len o typ úloh dones, zabi, choď tam a choď sem. Očakávať môžete lov na hľadaných zločincov, zber nukleárneho odpadu zo dna mora, odvozy zákazníkov v taxi službe alebo pašovanie zbraní. Čerešničkou na torte sú lúpeže, v ktorých naša banda naozaj vyniká. Ich prevedenie spočíva v dokonalom naplánovaní, najatí schopných ľudí (ktorých tiež môžete náhodne nájsť po vašich cestách) a zaobstaraní dôležitých ingrediencií (únikové autá, zbrane, oblečenie). Po dokonalom prevedení si už len rozdelíte ukradnutú korisť a milióny sú hneď na konte. Následne znásobiť počet núl na účte sa dá ľahko skrz burzu. Je prístupná vo vašom mobile a akcie sa tak dajú skontrolovať nech ste kdekoľvek. Samozrejme aj tu je možné postup trošku urýchliť. Napríklad zabitie riaditeľa jednej farmaceutickej spoločnosti naštartuje akcie konkurencie. Tam už ale budete mať vy investované svoje milióny a ak čísla dosiahnú vrchol, akcie predáte. Ľahko zarobené peniaze.

  Grand Theft Auto V_20141118013616.jpg

  Možností ako utratiť zelené papieriky je naozaj mnoho. V prvom rade sa oplatí investovať do nehnuteľností (kino, taxi služba, golfový klub, šrotovisko, letisko), ktoré vám budú vynášať týždenne zisky a tiež ponúkajú vedľajšie úlohy. Kúpiť sa dajú aj rôzne garáže, prístavy a letiská, kde si zas môžete odparkovať luxusné vozidlá, ktoré sa taktiež dajú kúpiť cez internet. Niektoré stoja naozaj slušné peniaze. Návratu sa dočkala aj celkom obľúbená funkcia z GTA San Andreas a tou je možnosť tunovať si svoje mašiny. Los Santos Customs oplýva veľmi širokou škálou možností ako si vozidlo vylepšiť. Rýchlosť a obratnosť sa dá dosiahnuť novým motorom, turbom, prevodovkou, či výfukom. Ako správny gangster treba nahodiť poriadne ligotavé kolesá, metalízu, nárazníky, podsvietenie a podobné šialenosti. Ak sa človek rozbehne, sto litrov tam v pohode nechá. Keď sa už máte v čom voziť, treba upraviť aj vzhľad. Na rad teda prichádza návšteva holiča, tetovacieho salóna a obchodu s luxusným oblečením. Ak ale nie ste pri peniazoch, dobre poslúži aj second hand. Los Santos je nebezpečné miesto a treba sa vedieť brániť. Na to stačí nájsť dvere s nápisom Ammu Nation a pred vami sa otvorí svet plný zbraní. GTA V oplýva celkom slušnou palebnou silou a každý si tu niečo nájde. Navyše všetky zbrane je možné vylepšiť rozšírením zásobníka, optikou, prídavným svetlom, tlmičom a podobnými vymoženosťami. Kúpiť si môžete všetky pretože hra ostala verná starému systému a postava dokáže niesť v pohode aj desiatku zbraní. A to aj v prípade, keď má oblečené len slipy. Jednoducho sa mu ten rotačný guľomet objaví v rukách.

  Grand Theft Auto V_20141123232039.jpg

  Každá z troch postáv má aj nejakú špeciálnu schopnosť. Michael dokáže spomaliť čas pri streľbe, Fraklin to isté pri jazde autom. Trevor sa po naplnení ukazovateľa dokáže dostať do režimu zúrenia, kde mu nepriateľské guľky nevadia. Okrem týchto špecialít, ktoré sa dajú častým používaním vylepšovať, dokážete postave zvýšiť aj iné atribúty. Streľbu si vybrúsite k dokonalosti na strelnici, kapacitu pľúc častým potápaním, výdrž zas behom alebo na jazdou na bicykli. Ich vylepšovanie nie je až tak dôležité, ale je určite lepšie, ak vaša postava dokáže napríklad dlhšie šprintovať. Ale taký Stealth režim je tam celkom zbytočne, keďže ho využívate v len niektorých výnimočných prípadoch.

  Grand Theft Auto V_20141118011930.jpg

  Oplatí sa teda kúpiť si GTA V aj keď ste hrali verziu na starých zariadeniach? Túto otázku si kladú mnohí hráči. Rockstar o tom určite vedel a rozhodol sa predsa len niečo pridať. Rádiové stanice postihol masívny update v podobe 160 nových skladieb, divoký život v San Andreas dostal zas ďalšie druhy zvierat, hráči si sadnú do nových vozidiel a môžu si vyskúšať pridané zbrane. Samotné misie a ani príbeh upravený nebol a tak vás v podstate čaká rovnaký postup hrou. Čo ale treba pochváliť je neskutočne vylepšená vizuálna stránka. Hral som tento rok viacero remasterov ale ani jeden sa na GTA nechytá. V prvom rade do očí bije ostrá 1080p HD kvalita obrazu, detailnejšie textúry, viditeľne viac flóry a fauny a hustota premávky, či už na ceste alebo na chodníku. Ďalej treba spomenúť upravené efekty počasia, nasvietenie a dlhšiu zobrazovaciau vzdialenosť. Los Santos jednoducho nikdy nevyzeralo lepšie. Rockstar treba naozaj pochváliť pre neuveriteľný cit pre detail. Autu sa vytvorí škrabanec presne na mieste, kde ste ho šuchli, zrazenie chodca zanechá krvavý odtlačok na kapote, postave sa po dlhšom šprinte vytvorí spotený pás na chrbte, budíky na palubovke sa správajú reálne a zásahy guliek vytvoria krvavé stopy na vašom tele. Síce ide o maličké detaily, ale keď sa spoja, vytvárajú omnoho intenzívnejší zážitok.

  Grand Theft Auto V_20141116132846.jpg

  Aby toho nebolo málo, svoju premiéru oslavuje FPS režim. Hru si tak môžete užívať z úplne iného pohľadu. Možnosti nastavení sú naozaj bohaté a režim pohľadu z očí hlavnej postavy sa dá prispôsobiť naozaj každému. Mne osobne táto funkcia moc nesadla, ale to neznamená, že vám sa nemusí páčiť. Navyše to nie je povinnosť a tak ju môžete v pohode ignorovať. Mínusy sa v GTA hľadajú naozaj ťažko. Mne osobne vadilo zobrazenie mierenia, kde sa mi tá maličká bodka často strácala a niekedy som nevedel, kde vôbec pálim. Aj toto je ale možné upraviť v nastaveniach. Percentuálny systém hodnotenia misií podľa rôznych podmienok, ktoré si hra určí by tam nemal vôbec byť a tiež mi vadí, že si postavy robia v mojej neprítomnosti, čo len chcú. Napríklad kúpim Trevorovi naozaj drahý oblek a pri najbližšom hraní sa preberie v púšti len v spodnom prádle a bez auta. Ešte že má mobil stále pri sebe a tak zavolať taxík nie je až taký problém. Toto sú však len naozaj drobnosti a na nejaké vážnejšie technické nedostatky som nenarazil.

  Grand Theft Auto V_20141117214329.jpg

  GTA Online až tak veľa zmien nestretlo ale vlastne ani nebolo čo vylepšovať. Počet hráčov sa výrazne zvýšil až na číslo 30. Osobne som sa s plným počtom zúčastnených ešte nestretol ale verím, že napríklad v závodoch to musí byť poriadna divočina. Mimo misií si môžete jazdiť v meste sám, s kamarátmi, ale aj s inými hráčmi a len tak blbnúť. Aj tu je k dispozícii peňažný systém, kde si vaša postava môže kúpiť vlastný byt aj vozidlá, ktoré je možné dokonca aj poistiť. Po Los Santos totiž jazdia aj iní hráči a môže sa im váš voz až priveľmi zapáčiť. Peniaze a XP body na zvýšenie úrovne získavate za plnenie rôznych zápasov, kde nájdeme klasické deathmatche ale aj rôzne ladené závody. Čím vyšší level máte, tým viac nových misií sa vám odomkne a tým väčšiu zábavu online zložka ponúka. Starých hráčov určite poteší možnosť preniesť si svoju pôvodnú postavu z PS3 verzie.


  Koľko času GTA zaberie je naozaj ťažké napísať. Samotný príbeh má celkom slušnú dĺžku a množstvo vedľajších úloh čas len predlžuje. Ak vás chytí online zložka, tak GTA sa stáva hrou na týždne alebo dokonca mesiace. Rockstar navyše neustále pridáva nový obsah a máme sľúbené aj online lúpežné misie. Po vyše roku o nich stále nič nevieme, no hádam sa ich raz aj dočkáme.

  :+: Obrovská rozloha San Andreas
  :+: Detailné spracovanie otvoreného sveta
  :+: Výrazne vylepšená grafika
  :+: Možnosť zmeny pohľadu do režimu FPS
  :+: Zabaví na dlhé hodiny
  :+: Multiplayer rozšírený pre 30 hráčov
  :+: Pridaný obsah v podobe nových piesní, zvierat a zbraní
  :+: Tony vedľajších misií a úloh

  :-: Dlhé pripájanie v multiplayeri
  :-: Kampaň mohla obsahovať viac bankových lúpeží  Celkové hodnotenie: 9,5/10

  Verdikt Grand Theft Auto V teda opäť nesklamalo a s čistým svedomím ju môžem odporučiť aj tým, ktorí hrali PS3 verziu. Cit pre detail je cítiť z každej stránky a na vylepšenia narazíte na každom kroku. Slnečné Los Santos očarí každého milovníka hier s otvoreným svetom a už teraz je jasné, že Rockstar sa prekonal a môže sa tešiť na kráľovské zisky a množstvo nových ocenení.


  Všetky screenshoty boli zachytené pomocou funkcie Share. Za poskytnutie hry na recenziu ďakujeme spoločnosti Cenega.

  Grand Theft Auto V_20141115213412.jpg Grand Theft Auto V_20141115221839.jpg Grand Theft Auto V_20141116132846.jpg Grand Theft Auto V_20141117210612.jpg Grand Theft Auto V_20141117214208.jpg Grand Theft Auto V_20141117222714.jpg Grand Theft Auto V_20141117222804.jpg Grand Theft Auto V_20141117223232.jpg Grand Theft Auto V_20141118005415.jpg Grand Theft Auto V_20141118005525.jpg Grand Theft Auto V_20141118010025.jpg Grand Theft Auto V_20141118010130.jpg Grand Theft Auto V_20141118010520.jpg Grand Theft Auto V_20141118010550.jpg Grand Theft Auto V_20141118010649.jpg Grand Theft Auto V_20141118011226.jpg Grand Theft Auto V_20141118011733.jpg Grand Theft Auto V_20141118011813.jpg Grand Theft Auto V_20141118012708.jpg Grand Theft Auto V_20141118013548.jpg Grand Theft Auto V_20141118014236.jpg Grand Theft Auto V_20141118014530.jpg Grand Theft Auto V_20141118014544.jpg Grand Theft Auto V_20141118014714.jpg Grand Theft Auto V_20141118014753.jpg Grand Theft Auto V_20141118014845.jpg Grand Theft Auto V_20141118015116.jpg Grand Theft Auto V_20141118015213.jpg Grand Theft Auto V_20141118015442.jpg Grand Theft Auto V_20141118200745.jpg Grand Theft Auto V_20141118201845.jpg Grand Theft Auto V_20141118202000.jpg Grand Theft Auto V_20141118202215.jpg Grand Theft Auto V_20141118202356.jpg Grand Theft Auto V_20141118202917.jpg Grand Theft Auto V_20141118202930.jpg Grand Theft Auto V_20141118205841.jpg Grand Theft Auto V_20141118210733.jpg Grand Theft Auto V_20141118210843.jpg Grand Theft Auto V_20141118211324.jpg Grand Theft Auto V_20141118213944.jpg Grand Theft Auto V_20141118221501.jpg Grand Theft Auto V_20141118221715.jpg Grand Theft Auto V_20141119233545.jpg Grand Theft Auto V_20141119235138.jpg Grand Theft Auto V_20141120145018.jpg Grand Theft Auto V_20141120145223.jpg Grand Theft Auto V_20141120150649.jpg Grand Theft Auto V_20141120151044.jpg Grand Theft Auto V_20141120211409.jpg Grand Theft Auto V_20141120211618.jpg Grand Theft Auto V_20141120211749.jpg Grand Theft Auto V_20141120213645.jpg Grand Theft Auto V_20141120213830.jpg Grand Theft Auto V_20141120213854.jpg Grand Theft Auto V_20141120214035.jpg Grand Theft Auto V_20141120214521.jpg Grand Theft Auto V_20141120220741.jpg Grand Theft Auto V_20141120220853.jpg Grand Theft Auto V_20141120221142.jpg Grand Theft Auto V_20141120221814.jpg Grand Theft Auto V_20141120222859.jpg Grand Theft Auto V_20141120222923.jpg Grand Theft Auto V_20141120223214.jpg Grand Theft Auto V_20141120224543.jpg Grand Theft Auto V_20141120233608.jpg Grand Theft Auto V_20141121004334.jpg Grand Theft Auto V_20141121005403.jpg Grand Theft Auto V_20141121010122.jpg Grand Theft Auto V_20141123113516.jpg Grand Theft Auto V_20141123113650.jpg Grand Theft Auto V_20141123113728.jpg Grand Theft Auto V_20141123114430.jpg Grand Theft Auto V_20141123221447.jpg Grand Theft Auto V_20141123223137.jpg Grand Theft Auto V_20141123223854.jpg Grand Theft Auto V_20141123223902.jpg Grand Theft Auto V_20141123223917.jpg Grand Theft Auto V_20141123225807.jpg Grand Theft Auto V_20141123230219.jpg Grand Theft Auto V_20141123230258.jpg Grand Theft Auto V_20141123231544.jpg Grand Theft Auto V_20141123231920.jpg Grand Theft Auto V_20141123232714.jpg Grand Theft Auto V_20141123232900.jpg Grand Theft Auto V_20141123232936.jpg Grand Theft Auto V_20141123233010.jpg
   
  #1 Lukáš Lehocký, 24 Nov 2014
  Naposledy upravil moderátor: 30 Nov 2014
  9 ľuďom sa to páči.
 2. Chris558

  Chris558
  Expand Collapse
  PSmania Big Boss

  Registroval sa:
  6 Aug 2011
  Príspevkov:
  2 797
  Páči sa:
  4 227
  legendárna hra po vice city naj gta imo
   
  4 ľuďom sa to páči.
 3. Pyro

  Pyro
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  11 Jún 2014
  Príspevkov:
  60
  Páči sa:
  104
  Kultova hra, hral som vsetky gta a tato je pre mna the BEST :palec:
   
  5 ľuďom sa to páči.
 4. Diablos

  Diablos
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  27 Feb 2011
  Príspevkov:
  434
  Páči sa:
  575
  Hm tak remaster ma vyssiu znamku ako original o_O, to bude asi dobrý remaster :cool:
   
 5. cipur

  cipur
  Expand Collapse
  PlayStation Master

  Registroval sa:
  5 Júl 2011
  Príspevkov:
  8 047
  Páči sa:
  7 990
  Pokladnickove prasiatko ma oficialne zakalacku
   
  11 ľuďom sa to páči.
 6. cipur

  cipur
  Expand Collapse
  PlayStation Master

  Registroval sa:
  5 Júl 2011
  Príspevkov:
  8 047
  Páči sa:
  7 990
  Ak su pridane veci do hry tak nemoze mat horsiu :)
   
  3 ľuďom sa to páči.
 7. Majto 2

  Majto 2
  Expand Collapse
  V.I.P. člen
  V.I.P. člen

  Registroval sa:
  2 Júl 2010
  Príspevkov:
  401
  Páči sa:
  228
  Odohral som na ps3 nezabudnem hlavne na pol hodinový triatlon palec som som už skoro necítil :D a asi hru časom znova odohrám na ps4 pozeral som nejaké videá a láka ma hrat za tú kravu,prasa a pod.:)
   
  5 ľuďom sa to páči.
 8. elTOROisHere

  elTOROisHere
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  5 Nov 2014
  Príspevkov:
  5
  Páči sa:
  6
  Dufam ze dalsi diel bude na temu Vice City, co mne osobne sa najviac pacilo.
   
  4 ľuďom sa to páči.
 9. martin7198

  martin7198
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  26 Aug 2014
  Príspevkov:
  435
  Páči sa:
  502
  GTA nikdy nesklame :D
   
  3 ľuďom sa to páči.
 10. ps3man666

  ps3man666
  Expand Collapse
  PSmania Big Boss

  Registroval sa:
  11 Júl 2010
  Príspevkov:
  2 473
  Páči sa:
  823
  dúfam že vyladili framerate na otvorenej vode...na strarej genrácii to veľmi často posekávalo keď som jazdil s ponorkou a to mi jediné prekážalo na x360, ps3 verzia posekávala omnoho viac aj v centre mesta pri veľkej rýchlosti
  ...na Vianoce kupujem, dovtedy snáď vyladia aj ten MP a drobnosti
   
 11. Majco21

  Majco21
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  1 Apr 2014
  Príspevkov:
  6
  Páči sa:
  4
  odkedy to mám na PS4 tak nechodim ven, zalubil som sa do teho lebo je to TOP! :haha:
   
  4 ľuďom sa to páči.
 12. IvanHrozny

  IvanHrozny
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  16 Jún 2014
  Príspevkov:
  742
  Páči sa:
  1 014
  zasluzena znamka. GTA V je neskutocna namotavacka co ma nejake muchy na doladenie. Taky svet sa len tak nevidi. Ten beh si mohli odpustit, som sa viac potil ako Michael :wtf:
   
  5 ľuďom sa to páči.
 13. Chris558

  Chris558
  Expand Collapse
  PSmania Big Boss

  Registroval sa:
  6 Aug 2011
  Príspevkov:
  2 797
  Páči sa:
  4 227
  jj fakt ta missia ohgod why
   
  2 ľuďom sa to páči.
 14. Soky999

  Soky999
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  8 Apr 2014
  Príspevkov:
  147
  Páči sa:
  159
  stara generacia je už davno prežitá...nove hry tam idu doslova "na hrane" možností a u tych novych hier sa podobne sekanice môžu stávať
   
  3 ľuďom sa to páči.
 15. arborad

  arborad
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  1 Nov 2014
  Príspevkov:
  65
  Páči sa:
  37
  Veru hra je to absolútne najlepšia, len by mohli ošetriť ten blbý bug s dopravou a SUVčkami na PS3... (spawnuju sa len tri - štyri modely áut. Bug sa väčšine hráčom objavil po približne polovici odohratých hlavných misiach) Stretol sa s tým niekto aj na PS4?
   
  3 ľuďom sa to páči.
 16. IvanHrozny

  IvanHrozny
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  16 Jún 2014
  Príspevkov:
  742
  Páči sa:
  1 014
  o tomto som cital dost vela a nevedia si s tym do dnes poradit tak dufam, ze ma/nas to nepostretne. Velmi neprijemna zalezitost co degraduje zbytocne cely pozitok z hry.
   
  2 ľuďom sa to páči.
 17. zoran_SK

  zoran_SK
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  28 Aug 2014
  Príspevkov:
  70
  Páči sa:
  50
  Pekna recenzia len mohli by ste chlapci myslet aj na ludi co tu chodia cez telefon ze musia prescrollovat asi 40 screenov ktore su pod sebou po jednom ;) chcelo by to niaky spoiler kontajner ktory by sa po rozkliknuti otvoril
   
  4 ľuďom sa to páči.
 18. aceboris

  aceboris
  Expand Collapse
  Herný guru

  Registroval sa:
  24 Sep 2010
  Príspevkov:
  965
  Páči sa:
  1 532
  Tak Ty musi mat poriadne vela tych prasiatok :)
   
  2 ľuďom sa to páči.
 19. devilss

  devilss
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  31 Aug 2014
  Príspevkov:
  201
  Páči sa:
  237
  Jediná chybička krásy je, že nie všetky autá majú urobené viečko na nardz. Kurna nwm, kde mám ptm po ňom kalit...
   
 20. IvanHrozny

  IvanHrozny
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  16 Jún 2014
  Príspevkov:
  742
  Páči sa:
  1 014
  supni to rpgckom nemusis spekulovat kde je nadrz :troll:
   
  5 ľuďom sa to páči.

Zdielať túto stránku