ps4 pro CUH-7216B

Diskusiu 'Pomoc' začal GamerkoMT, 30 Apr 2019.

1. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    339
    Ahojte chalani, mám pocit že mi pomaličky ale isto odchádza ps4 pro (CUH-70XX) bola to uplne prvá revízia. Chcem sa opýtať, má niekto doma tú novú CUH-7216B a reálne skúsenosti. Čo sa týka hlučnosti a chodu konzoly? Ďík

2. Muftinko

Muftinko
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    8 Sep 2015
    Príspevkov:
    30
    Páči sa:
    13
    Ahoj, čo u teba znamená že odchádza lebo ja mám ešte tiež prvú verziu Pro a pomaly končím záruka tak som sa informoval v servise ktorý je v Prahe že by mi mali vedieť dať dokopy tu hlučnosť

3. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    339
    Hlučnosť mi nevadí, skôr HDD.....ale zatiaľ ešte drží, dúfam že vydrží do ps5 a už rovno kúpim tú.....

4. Muftinko

Muftinko
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    8 Sep 2015
    Príspevkov:
    30
    Páči sa:
    13
    Rozumiem ale už som videl porovnávali kde porovnávali Pro všetky tri revízie a zdá sa že pri god of war je 72xx krásne ticha. U mna je skôr problém že konzola sa už rozhuči aj pri Titanfall kde vieš určite že keď som kúpil Pro tak konzola ani po 2 hodinách ani necekla

5. GamerkoMT

GamerkoMT
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Mar 2014
    Príspevkov:
    358
    Páči sa:
    339
    Áno, to máš pravdu. Na začiatku tichá, ale po čase hučí. Je to tým, že konzola sa časom zanesie, prach a podobne. Pre mňa je to hučanie najmenší problém, dáš slúchadlá a pohode. Ja som zase pozeral nejaké video kde to natáčali termo-kamerou a tá nová revízia sa dosť prehrievala. Ja len dúfam že vydrží nech nemusím už riešiť pro vôbec.

Zdielať túto stránku