Pridané PS4 nepodporí cross-platform hranie vo Fallout 76

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 2 Júl 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 896
    Páči sa:
    10 538
    f76.jpg
    Bethesda Game Studios plánovalo do ich pripravovaného multiplayerového online titulu Fallout 76 pridať aj cross-platform hranie. Prezradil to Todd Howard v rozhovore pre GameStar. Sony však stále odmieta podporiť túto funkciu a tak tvorcom nezostalo nič iné, len sa tejto myšlienky vzdať.

"Nemôžete hrať cross-play v 76. Naozaj by sme to radi umožnili, ale práve teraz nemôžeme." Na otázku prečo to nie je možné, Howard odpovedal: "Sony nie je tak nápomocná, ako by všetci chceli." Fallout 76 sa tak pripíše do zoznamu hier, ktoré nepodporujú cross-platform hranie (a pritom mohli) a pripojí sa tak k titulom ako Rocket League, Minecraft a Fortnite, ktoré umožňujú Xbox One, PC a Nintendo hráčom vychutnať si online hranie spolu. Podľa Shawna Laydena zo Sony Computer Entertainment America spoločnosť "sleduje množstvo možností".

Fallout 76 vychádza 14. novembra 2018. V posledných dňoch hra dostala viacero trailerov, ktoré si môžete pokope pozrieť tu.

2. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    1 004
    Páči sa:
    1 365
    oh ňu ňu ňu...chceli, Bethesda nevedela predtým, že to Sony dlhodobo odmieta a teraz sú prekvapení... no toto... PR reči. V prípade Bugthesdy by som sa na cross-play veľmi nespoliehal.

Ale z tohto nie jej jasné, či bude PC vs Xbox a Nintendo. V tom im predsa nik nebráni.

3. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 246
    Páči sa:
    747
    To mi je novinka...

4. matonovo

matonovo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    11 Okt 2014
    Príspevkov:
    80
    Páči sa:
    32
    Som rad se Sony odolava tlaku mrkvosoftu ja sa nechcem z nikym spajat a z hracmi pc uz vobe nie .Na co mrvosoft polozil paprcu to posral.

Zdielať túto stránku