Ps4 500gb? alebo 1tb?

Diskusiu 'Pomoc' začal blade11, 29 Aug 2015.

  1. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Kupujem si Ps4 no mozno by ste mi mohli poradit staci 500gb ked budem kupovat krabicove verzie? A samozrejme ps plus budem mat... A dalsia otazka kolko si berie miesta samotna konzola pri 500- ke (aktualizacie, programy, aplikacie atd.)
     
  2. Robo_1978

    Robo_1978
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    28 Okt 2010
    Príspevkov:
    835
    Páči sa:
    722
    Ak je to iba otazka ze ktoru z regala zoberem / zakliknem v eshope tak jednoznacne 1TB, aj ked zrejme by si si pri iba krabicovkach vystacil aj s mensou.
    OS si vyhradzuje cca 100GB.
    Bral by som asi MGS ediciu .. proste je z coho vyberat :)
     
  3. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Zaklinaca budem objednavat a Far cry 4. Mgs som este v zivote nehral, asi si pozriem gameplay nato ale nwm, planujem este plusko na rok a NHL 16
     
  4. Chris558

    Chris558
    Expand Collapse
    PSmania Big Boss

    Registroval sa:
    6 Aug 2011
    Príspevkov:
    2 813
    Páči sa:
    4 226
    keď budeš mať krabicovky a vymažeš tak kludne 500gb keď nechceš vymazať tak 1Tb
     
  5. Kapo

    Kapo
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    5 Feb 2015
    Príspevkov:
    145
    Páči sa:
    169
    500 gb staci ak je lacnejsie... lebo neni vela hier co m a po 40 gb a vsetky naraz hrat nebudes.. popriapade ked predas tak odisntalujes
     
  6. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    A aj v Ps4 je download list ze? Ked vymazem pluskovu hru mozem si ju zahrat kludne aj o rok ked budem mat aktivne plusko vsak?
     
  7. MatwoSvK

    MatwoSvK
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    11 Aug 2013
    Príspevkov:
    654
    Páči sa:
    872
    JJ pokial budeš mať plusko tak hocikedy si ju znovu stiahneš
     
  8. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Okey, diky za radu pomohli ste mi sa rozhodnut ze staci aj 500gb
     
  9. devilss

    devilss
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    31 Aug 2014
    Príspevkov:
    201
    Páči sa:
    237
    Nwm, mňa by nebavilo stále inštalovať nejakú hru, keď si ju chcem znova zahrať... Lebo povedzme si tak, keď máš na ňu zas ťahať update, dlc atď, aj keď máš rýchlosť napr 60 MB internetu, hocikedy to sťahuje, ako keby máš download pol mega... Ja by som išiel do tej 1TB aspoň, ja mám 2tb a už teraz mám na disku cca 930 GB a to mám na ňom asi 23 hier. Ale ak Ťa baví si ptm zas počkať hodku, dve na 5-6gb update... Netvrdím, že je tomu tak vždy no dosť často sa to stáva...
     
  10. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Ja som dost vyberavy na hry, takze moc hry setrit nebudem :D raz ked nieco vymazem tak uz sa asi k nej nevratim, a nejsom trophy hunter aby som na kazdej hre potreboval platinu :D ale zase este nejsom na 100% rozhodnuty preto som vytvoril tuto temu ;)
     
  11. Peckinger

    Peckinger
    Expand Collapse
    Herný guru

    Registroval sa:
    29 Jún 2014
    Príspevkov:
    915
    Páči sa:
    1 604
    Keby som bral ps 4 teraz tak jednoznačne 1tb,keby aj omrzela lepšie ju streliš ako 500gb,lebo tu maju už všetci:D
     
  12. devilss

    devilss
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    31 Aug 2014
    Príspevkov:
    201
    Páči sa:
    237
    Ja tiež niesom trophy hunter. Sa nehanbím povedať, že ani z jedna hra čo mám, nieje zplatinovaná. Za druhé, ja tiež nehrám hocičo, žiadne ftp ani Indie nemám, no za ten rok a pol čo už mám playko sa tie hry nazbierali a postupne som musel mazať tituly z disku, aby som si niečo nové zahral... K tomu len 5 Digital hier čo mám majú cez 140 GB... No a niekedy ma napadlo, ej dávno som nehral LoU (poprípade iný titul) a pár hodiniek by som si dal v tom svete, no čo keď to najprv musím nainštalovať, ptm čakať, ako chuju pokiaľ dotaha update, poprípade nachádzať reedem kódy, abo dlc. Tak som si povedal ebem ci a zaobstaral 2TB... Na ďalší rok a pol pokoj a ptm už budem zas vymazavat... Neboj no to sa rýchlo nahrabu tie hry... Napr. GTA cez 45, evil WITHIN so seasson passom 67 GB, posrana NHL 27, Witcher cez 40 hop šup a máš plný disk, lebo ako Ti tu písal jeden kolega, musíš rátať s tým, že cca 100gb si konzola odkrojí na jej soft a update... A zas taký cenový rozdiel tam pri tých konzolách nieje, či? Už áno nwm koľko stojí nová...
     
  13. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Ani jedno Ps ma zatial neomrzelo ani nintendo co som mal ako prve :D
     
    2 ľuďom sa to páči.
  14. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    500gb stoji okolo 335€ a 1tb 379€... To rozhodovanie je tachsie ako som si myslel :D ach jaj do vyplaty este 13 dni :D ale dakujem vsetkym co maju tu snahu a radia mi ;)
     
  15. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Krabicovky planujem kupit: zaklinaca, far cry 4, star wars battlefront, Ac seriu, Nhl 16, a mad max a ps plus na rok... A pocul som zevraj sa nedaju ukladat filmy na ps4? A este jedna otazka ako je to z free slotom ked chcem niekomu dat? Je tam len jeden ako na ps3?
     
  16. MatwoSvK

    MatwoSvK
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    11 Aug 2013
    Príspevkov:
    654
    Páči sa:
    872
    Ked tam hento všetko nainštaluješ tak máš skoro plny HDD
    Musíš brať ohlad nato že každá hra či už PSN alebo na BD sa celá inštaluje na HDD.
    Ten free slot , ak myslíš hrať tvoje hry na inej PS4 , tak je to možné ale tým prídeš o niektoré výhody ako npr. spustit PS4 cez phone alebo dať sťahovať hry cez PC alebo Phone atď.
     
  17. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Zda sa mi ze to je prehnane as prilis aby sa mi zaplnilo Okolo 400gb z 6 hrami na CDcku, to sa mi nezda...Keby som povedal ze budem tieto hry mat na HDD tak to este beriem ale toto...
     
  18. MatwoSvK

    MatwoSvK
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    11 Aug 2013
    Príspevkov:
    654
    Páči sa:
    872
    Presne teraz som ti napísal že sa ti aj tak celá hra uloží na HDD a je jedno či ju máš kúpenú cez PSN alebo na BD (CDcku)
     
  19. JOE310

    JOE310
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

    Registroval sa:
    12 Apr 2012
    Príspevkov:
    253
    Páči sa:
    179
    poviem to takto ps4 1 TB HDD je sice fajn ale prišiel som nato že 500GB je uplne dostatočne aspon premna nehram viac hier naraz a tie ktore prejdem vymažem :)
     
  20. blade11

    blade11
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    20 Jún 2012
    Príspevkov:
    240
    Páči sa:
    28
    Co mam preboha dat hlasovat? :D ja zrejme tiez budem hrat max 2 hry naraz, jednu ako npr zaklinac a jednu multiplayerovku nebudem preskakovat z hore dole lebo potom sa ni mili ovladanie a save data sa daju vlozit aj na plusko...
     

Zdielať túto stránku