Pridané PS VR Spotlight odhalila šesť nových VR titulov

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 3 Mar 2021.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  9 574
  Páči sa:
  11 788
  ps vr.jpg
  Sony si dnešný deň vyhradila na odhalenie herných noviniek, ktoré sa pripravujú na zariadenie PlayStation VR. Prezentácia PS VR Spotlight tak dnes predstavila celkovo šesť VR hier, ktoré vyjdú v priebehu roka.

  Od tvorcov Arizona Sunshines dorazí na PS4 titul After the Fall, v ktorom budete pomocou PS Move ovládačov alebo príslušenstva PS VR Aim likvidovať hordy nemŕtvych kreatúr. Do post-apokalyptického VR sveta si môžete zavolať až troch kamarátov a skúsiť šťastie spolu. Zatiaľ máme dostupný len filmový trailer, ale v nasledujúcich týždňoch dorazia aj gameplay zábery. V príprave je tiež beta test.


  Ďalší VR titul je určený skôr pre milovníkov anime, JRPG a MMO. To všetko totiž kombinuje hra Zenith, ktorá sa na PS VR dostane v priebehu roka.


  V I Expect You To Die 2 sa hráči vracajú do pohlcujúceho sveta špionáže, kde sa budú snažiť prežiť rôzne nástrahy a vyriešiť komplikované úlohy. Samozrejme sa jedná o titul, kde sa o zábavu postará samotné ovládanie.


  Novinka Fracked je akčná adventúra, ktorá kombinuje divoké prestrelky, lyžovanie a presúvanie po úrovniach všemožnými spôsobmi. Do zasnežených hôr sa majitelia PS VR vydajú cez leto.


  Song in the Smoke ponorí hráčov do krásneho a nebezpečného sveta VR, kde musia vyrábať predmety, hľadať potravu, loviť a bojovať o prežitie.


  Okrem týchto hier bol tiež odhalený titul Doom 3 VR Edition, ktorému sme sa venovali v samostatnej novinke.
   

Zdielať túto stránku