Pridané PS VR horor The Persistence má dátum vydania

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 1 Feb 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 317
  Páči sa:
  10 841
  persis (4).jpg
  Štúdio Developer Firesprite oznámilo, že ich pripravovaný PS VR horor The Persistence vyjde na PlayStation 4 v júli. Hráči v ňom budú musieť čeliť hordám klonovaných mutantov na palube nefunkčnej koloniálnej lodi.


  The Persistence vás vrhne do kože bezpečnostného dôstojníka s menom Zimri Elder, ktorý v hre zomrie nespočetne veľa krát. Zakaždým sa však bude môcť vrátiť v tele nového klona, do ktorého sa nahrajú všetky jeho spomienky a osobnosť. Každý nový život umožní re-sekvenciu Elderovej DNA na vytvorenie stále silnejších klonov.

  Pokazená "tlačiareň" na klony však vypúšťa do sveta stále ďalších mutantov, ktorých počet budete musieť výrazne zredukovať, aj vďaka 20 rôznych zbraniam. Cieľom hry je nahodiť lodné systémy, dostať sa na Zem a popritom samozrejme prežiť.

  persis (1).jpg

  The Persistence obsahuje aj lokálny mutliplayer, kde hráči budú musieť pomocou tabletov alebo telefónov hacknúť lodný systém Solex. Vaši priatelia môžu odvádzať pozornosť mutantov, otvárať dvere ale zamraziť nepriateľov. Hra bude stáť okolo 30€ a vyjde 24. júla 2018.

  persis (5).jpg
  persis (2).jpg persis (3).jpg
   

Zdielať túto stránku