Pridané Project Resistance je asymetrická 4v1 online strielačka

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 12 Sep 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 144
  Páči sa:
  11 369
  resident_evil_project_resistance-9.jpg
  Nedávno odhalený Resident Evil spin-off, Project Resistance, priniesol so sebou na TGS 2019 hrateľné demo. Asymetrická online strielačka pre päť hráčov bude obsahovať ako kooperatívne tak aj súťažné prvky.


  Hra bude zložená zo 4v1 zápasov. Štyria hráči sa budú snažiť utiecť, zatiaľ čo jeden, Mastermind, sa im v tom snaží zabrániť a hádže im pod nohy polená v podobe rôznych kreatúr z RE univerza, prekážok v prostredí, pascí a vyzbrojených bezpečnostných kamier. Taktiež môže ovládať zombie alebo sa dostať do kože Tyranta. Na druhej strane štyria preživší musia spolupracovať a snažiť sa zdolať nástrahy Masterminda. Každý z nich ovláda unikátne zručnosti, ktoré sa pri riešení rôznych problémov zídu.

  Pre členov programu RE Ambassadors sa uskutoční v októbri uzavretý beta test. Dátum vydania hry zatiaľ nie je známy.

  resident_evil_project_resistance-12.jpg
  resident_evil_project_resistance-1.jpg resident_evil_project_resistance-2.jpg resident_evil_project_resistance-3.jpg resident_evil_project_resistance-4.jpg resident_evil_project_resistance-5.jpg resident_evil_project_resistance-6.jpg resident_evil_project_resistance-7.jpg resident_evil_project_resistance-8.jpg resident_evil_project_resistance-10.jpg resident_evil_project_resistance-11.jpg resident_evil_project_resistance-13.jpg
   

Zdielať túto stránku