Problem WS-37397-9 error PS4

Diskusiu 'Pomoc' začal Achilless2012, 17 Jún 2016.

1. Bullko88

Bullko88
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Sep 2016
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    No sorry teda to maju byt miliony ludi na svete zdatni v otvarani a nastavovani portov a rieseni problemov u providera? :D tipujem ze tak 80% ludi ani netusi preco sa nemozu pripojit a nie este kontrolovat otvorenie portov. Niekto si to chce kupit ako konzolu a hrat sa a neriesit blbosti.

2. Regis

Regis
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    56
    Páči sa:
    31
    Samik už niekoľko krát, a nielen on, popísal čo treba robiť . Nemusíš mať znalosti zo sietí, ale tvoj provider áno. A ako už bolo napísané, kontaktuj providera. Každý provider, čo vie čo robí, ti to spraví za chvíľku, niekedy aj na diaľku. Taký čo nemajú o tom ani páru, alebo sa im nechce to majú " in da <>" a je na tebe či budeš ďalej takého kŕmiť. A práve preto, že nie všetci sú IT zdatný, by mali počúvať čo sa im hovorí a nie vymýšľať pejčoviny.

lucas sa to páči.
  3. Bullko88

Bullko88
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Sep 2016
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    providera som uz kontaktoval povedal ze dane porty neblokuje a vraj moze byt problem kvoli tomu ze sa viacery na tej istej IPcke mozme pripajat na PSN. cakam na zmenu IPcky som zvedavy.

4. noxus

noxus
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    23 Jún 2014
    Príspevkov:
    57
    Páči sa:
    42
    Ja som pisal na Sony podporu,poslali toto,potom som im poslal IP adresu a meno ISP a od piatku uz to slape.

Dobrý den,

Děkujeme za Váš email.

Je nám líto, že máte potíže s přístupem k PSN.

Resetujte router, proveďte test intentetového připojení na své konzoli.

Ověřte zda máte otevřeny následující porty v routeru:

Jelikož každý router má trochu odlišné způsoby změny nastavení, zkontrolujte prosím postup v manuálu k Vašemu routeru.Vyhledejte instrukce jak změnit porty nebo můžete kontaktovat poskytovatele Vašeho internetového připojení a požádat o radu.

Ujistěte se že máte otevřeny následující porty, které umožňují online připojení:
    TCP: 80, 443, 465, 993, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080
    UDP: 3478, 3479

Pokud máte porty otevřeny a potíže s přihlášením k PSN přetrvají, zašlete nám:

- jméno poskytovatele Vašeho internetového připojení (ISP)

- Vaši IP adresu

- potvrzení zda se k PSN (např. do PS Storu) přihlásíte z jiného zařízení např. laptop, PC

Po zaslání požadovaných informací budeme Váš případ .....eskalovat na naše IT oddělení k prošetření, zda se nejedná o krátkodobý blok na Vaší IP adrese.
    Zaslaná IP adresa není ve vhodném formátu pro další šetření. Prosím zadejte si do vyhledávače např. google.com slovní spojení "my IP" a systém Vás automaticky vyhledá. Toto vyhledávání proveďte pod stejným síťovým připojením jako je Vaše konzole.Vyhledanou IP adresu nám prosím přepošlete.

5. Patrik-SVK

Patrik-SVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    9 Júl 2014
    Príspevkov:
    24
    Páči sa:
    2
    No ja som volal teraz s providerom a neskutočne ma nasral! Ževraj si mám sám otvoriť porty alebo kúpiť verejnú IP :D No a išiel namna s tým že to otváranie portov nepomohlo "inému zákazníkovi" a že mu pomohlo to že si vytvoril nový účet. OMG! Takýto "experti" robia... Končím, *****. :D možno sa sám pokúsim pohrať s tymi portami

a noxus: skusim to aj ja ešte.. len keď som im posielal takýto email tak mi napísali že som poslal zlú IP adresu... stačí normálne napísať IP ktorú dostaneš z stranok ako Whats my ip a tak? :)

6. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    no ked ti povedal ze si tie porty mas otvorit, tak on ich asi neblokuje,mas ich vobec na svojom routri forwardnute?

7. Bullko88

Bullko88
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Sep 2016
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    No hura konecne som pripojeny a to aj tak len vdaka tomu ze mam inu IP. Ziadne porty mi nepomohli...

8. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    a mal si ich zavrete? :D lebo ked si ich mal otvorene tak jasne ze "nepomozu" :D

9. Patrik-SVK

Patrik-SVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    9 Júl 2014
    Príspevkov:
    24
    Páči sa:
    2
    No forwardnuté ich nemám. kedže neviem ako sa to robí.

10. Patrik-SVK

Patrik-SVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    9 Júl 2014
    Príspevkov:
    24
    Páči sa:
    2
    a či som ich mal otvorené alebo zavreté... to sa ako dozviem? :D

11. noxus

noxus
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    23 Jún 2014
    Príspevkov:
    57
    Páči sa:
    42
    Ano,staci.Ja som tam poslal aj tie udaje co boli pod tym,hlavne ISP.
    Inak to otvorenie portov nieje zlozite-najdi si navod podla toho aky mas routher a snad ich ma tvoj provider otvorene

12. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    no vidis tak tu je problem, ty si ich nemal otvorene u seba, nie ze za vsetko moze sony zas :D:D

tu si vyber svoj router: https://portforward.com/router.htm a pekne ti to hodi navod krok po kroku ako na to, nic zlozite

13. Patrik-SVK

Patrik-SVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    9 Júl 2014
    Príspevkov:
    24
    Páči sa:
    2
    Ok, ďakujem vám za rady! idem sa s tým trošku pohrať :D uvidím ako to dopadne. :)

14. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    752
    Páči sa:
    417
    Jeden zo sto možno má problémy s nastavením routera,ale ostatných 99 má dočasne blokovanú ip adresu.A je jasné že za to môže Sony.Každý prípad čo počúvam vyriešila verejná ip,takže rozprávky o otváraní portov nech si v Sony nechajú.

15. Bullko88

Bullko88
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    24 Sep 2016
    Príspevkov:
    6
    Páči sa:
    0
    Ziadne porty v mojom pripade problem neboli. Jednoducho zablokovana IP od Sony. Od dnes hned ako nabehla verejna ip tak to funguje.

16. Patrik-SVK

Patrik-SVK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    9 Júl 2014
    Príspevkov:
    24
    Páči sa:
    2
    No spravil som ten port forwarding a nič... takže asi už lentá verejná IP pomoze..

17. noxus

noxus
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    23 Jún 2014
    Príspevkov:
    57
    Páči sa:
    42
    Dostal som dalsiu odpoved od Sony podpory

Dobrý den,

Děkujeme za trpělivost při řešení Vašich potíží s přístupem k PSN.

Naši inženýři potvrdili, že Vaše IP byla na našem blacklistu a blokace byla odstraněna.

K této situaci dojde pokud pokud máme pochybnosti ohledně bezpečnosti přístupu na naši síť z dané IP adresy. Pravděpodobný důvod k blokaci je "botnet attack".

Náš bezpečnostní tým může dočasně blokovat určitou IP adresu v přístupu k PSN pokud jsou podezřelé aktivity detekovány z dané IP adresy.

Děkujeme za pochopení,

A potom, ze Sony za to nemoze :) :)
    Takze piste na podporu

#97 noxus, 28 Sep 2016
    Naposledy upravil: 28 Sep 2016
  18. N3_mam

N3_mam
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    19 Dec 2015
    Príspevkov:
    40
    Páči sa:
    24
    No ak to co pisu na podpore je pravda a nepouzivaju to iba ako vyhovorku, tak zato moze z casti aj uzivatel, kedze casto chodi na pochybne stranky, klika na phishingove weby, stahuje neoverene veci a tym infikuje svoj pocitac a potom je jeho PC nevedomky zapajany do siete rovnako nakazenych pocitacov, ktore robia utoky alebo spamuju na hackerom zadanu adresu.

Nehovorim ze to je tvoj pripad noxus, ale z nejakej priciny si sa na ten blacklist asi dostal, ci uz vyssie uvedenyn alebo uplne nechcene, pokial tvoju ip pouziva viacej ludi...

lucas sa to páči.
  19. winyxo

winyxo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    21 Aug 2014
    Príspevkov:
    51
    Páči sa:
    41
    Zdar, kde nájdem live support, alebo kontakt ? Hladam a nič neviem nájsť...mám rovnaký problém, ale porty aj ip je v poriadku, všetko ide ako má a problém bude najskôr v tom, že žijem na share house v uk a máme doma na jednom internete a ip 5 PS4...

20. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    752
    Páči sa:
    417
    Presne o tom to je.Stačí že sa z jednej ip adresy prihlási,alebo odhlási viacej účtov a už to systém vyhodnotí ako botnet attack.No a 5 dní si na PSN neškrtneš.

Zdielať túto stránku