Problem WS-37397-9 error PS4

Diskusiu 'Pomoc' začal Achilless2012, 17 Jún 2016.

1. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    Fuu to ti neviem povedat musel by som zavolat providerovi.Preco zistil si daco?

2. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    752
    Páči sa:
    417
    To vam este stale nezapli?Ja som skusil v stredu cachrovat s uctami a tiez ma hned zabanovali.Ale dnes to uz naskocilo.Pokial si pamatam tak chlapik na podpore mi to vysvetlil ,ze po tych teroristických utokoch v Parizi Sony zacala viac sledovat aktivity na ps4.Udajne ti zli ujovia dost komunikovali cez PSN.Takze k banu mozno moze viest aj nejaka nevhodna sprava.Dalsia moznost je,ze ti prischla nejaka bloknuta ip-cka.Alebo ak zdielas siet s inými,mohol to zablokovat niekto druhy.Kazdopadne je to svinstvo,hlavne ked mas zaplatene plusko.

3. luky3004

luky3004
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    19 Jún 2016
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    0
    Bohužiaľ ... stále nič riešiace situáciu. Jedine provider mi povedal, že SONY žiada ešte spätné overenie a to mi provider blokuje svojím firewallom a jedine, čo môžu spraviť, je mi dať verejnú IP adresu. A SONY už prestalo odpisovať na podpore. Takže mne neostáva nič iné, ako vrátiť PS4 do obchodu vrámci 14 dňovej doby. Takú konzolu, kde nemôžem hrať cez internet - odmietam mať. A k tomu je mi ľúto konzoly, lebo je to fajna mašinka. Len SONY pokazilo prístup svojich serverov.

4. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    752
    Páči sa:
    417
    Luky a nemoze ti provider zmenit ip-adresu?Ved im povedz co je vo veci,podla mna by to slo.

5. luky3004

luky3004
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    19 Jún 2016
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    0
    hovoril som s nimi a povedali mi, že jedine ako mi môžu pomôcť, je mi dať verejnú IP. A do toho nechcem ísť.

6. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    Sony uz davnejsie aktualizovalo tam u seba nieco a odporucaju verejnu IP, cize urcite bude tu problem podla mna, u providera to treba poriesit a aj povolit urcite porty pre 100percentny chod online, tieto porty skus nadiktovat svojmu providerovi, niektore ti nepovoli, ale tie ktore moze tak nech otvori:
    TCP Ports: 80, 443, 465, 983, 1935, 3478, 3479, 3480, 5223, and 10070 - 10080
    UDP Ports: 3478, 3479, 3658, and 10070

a este aj tu verejnu si dajte a musi to ist, bud ti to da zdarma, alebo niekto hovoril ze nejaky jednorazovy poplatok, cca 10e

tak toto vsetko bolo mne tu vysvetlene od jedneho borca :D co sa tym sietam dost rozumie, cize z vlastnej skusenosti vam nepoviem, ale tiez sa chystam za svojim providerom, lebo mam v niektorych hrach tiez problem s pripojenim

7. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    No je to kazdopadne svinstvo chalani od sony.Uvidime co sa s tým da robit este je možnosť zmena poskytovatela netu.Ale vyskušam takisto zmenu ip adresy,ak to pôjde.Bo platit navyše za dynamicku ip nemienim len koli sony...stalo sa mi to treti krat,ale dva krat mi to same naskočilo po par dnoch.No teraz to uz nejde pomaly mesiac.

8. luky3004

luky3004
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    19 Jún 2016
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    0
    Zmenis IP adresu a po čase ti zas to bloknu. Sony pokiaľ dačo naozaj neurobia, tak to nebude dobre. Čo ma však viac prekvapuje - podpora Sony to už nerieši so mnou. Neodpisuju ani nič, k tomu je ich to povinnosť, keďže mám s ich produktom problém (resp.s ich službami). Držím palce, aby sa ti to podarilo vyriešiť, ja idem dnes vrátiť Ps 4 do obchodu a beriem späť peniaze. Nechcem riešiť viac problémov ako hrať hry.

9. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    Ved prave že sa to može opakovat aj pri zmene ip adresy.Je však zaujimave že niektory s tym nemaju problem (zatial).Sony podpora je nulova raz odpisu a dovidenia takto si vážia zakaznikov.Ja este pošpekulujem poskušam a uvidim čo dalej.Maš pravdu riešit problemy namiesto hrania-škoda času.Dikes Luky

10. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    752
    Páči sa:
    417
    No mne sa zda,ze vo vasich pripadoch je problem asi v pripojeni.Tu nebude problem s tym blokovanim,lebo to max. po piatich dnoch naskoci.A myslim ze pre online hranie je verejna ip povinnost,pretoze potom si s nektorymi kamosmi nezahras.

lucas sa to páči.
  11. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    Presne ako poty hovori, to bude len vasim pripojenim a dajte si verejnu ip a musi to ist, zbytocne budes vraciat psko

12. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    Keby to bolo s pripojenim nefunguje na playku vobec internet a mne web funguje normalne.Len ked sa chcem prihlasit do PSN svojho učtu nemaš šancu pretože ti vyhodi tuto "užasnu" chybu a dovidenia.Ano maš pravdu s tym,že po par dnoch by to malo naskočit.Lenže mam pocit ze ked sa to stane 3-4krat ta už uplne bloknu...

#32 Achilless2012, 29 Jún 2016
    Naposledy upravil: 29 Jún 2016
  13. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    No tak to sa mylis, tam mas dost vela faktorov co sa tyka pripojenia na PSN a servery hier, rozne porty musia byt pootvarane aby bola spravna komunikacia atd. Net ti v pohode moze ist ale napr. ja mam taky problem ze ak da friend invite do hier od EA tak nas nespoji, vyhodi chybu, u inej hry ako napr. GTA, PES to islo. Je tam toho viac len nez ze web mi ide ale psn nie, hovorim verejna ip, spravne pootvarane porty a musi to ficat :) Ja sa to tiez chystam riesit s mojim providerom nech mi tam hodi tu verejnu a porty pootvara, tie ktore moze, a aj ked tam bude poplatok nejakych 10e neriesim, jednorazovo 10e nikoho nezabije a aspon bude bezproblemove pripojenie :)

14. N3_mam

N3_mam
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    19 Dec 2015
    Príspevkov:
    40
    Páči sa:
    24
    U koho je jednorazovy poplatok za verejnu IP ? vsetci "vacsi" poskytovatelia si pytaju mesacne poplatky 8€ a viac

15. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    V pohodke :) asi nieco natom bude zrejme musi byt verejna ip adresa,cize IP pridelena len mne.Volal som s providerom netu a potvrdil mi ze to moze byt tak,lenze sa s tym este nestretol ako posobi a pozna kopec ludi co maju PS4.A tiez ma informoval ze verejna ip ma vyjde plus k tomu co platim kazdy mesiac navyse 3,99eur.A to uz nerobi 10eur ty mas akeho providera za 10eur mesacne? :)

16. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    No to by som aj ja rad vedel kde je 10eur jednorazovo za verejnu IP :)

17. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    hovorim ze este to ja chcem len riesit cize neviem ako to mam u svojho, ale davnejsie co som cital tak hovorili ze jednorazovo platili, tak ak to bude mesacne tak nahovno potom :D:D

18. Achilless2012

Achilless2012
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    2 Feb 2012
    Príspevkov:
    200
    Páči sa:
    48
    No to si bol dobre zabil :-D len ja nemienim navyse platit len koli tomu ze sony si robi co chce a ostatnym to ide normalne.

#38 Achilless2012, 29 Jún 2016
    Naposledy upravil: 29 Jún 2016
  19. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633
    co? :D
    na konzolista.cz tam je toho ohladom toho problemu s mp/pripojenim dost tem, tam som to cital ze tie verejne ipecky im pomohli, uvidim co povie ten moj dement :D

20. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    952
    Páči sa:
    633

Zdielať túto stránku