Pridané Pripravuje Ubisoft vlastnú predplatenú službu?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 28 Máj 2019.

Tagy:
  1. Lukáš Lehocký

    Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    10 664
    Páči sa:
    12 089
    ubi.jpg
    Vyzerá to tak, že Ubisoft pripravuje vlastnú službu, kde bude za poplatok sprístupňovať svoje hry. Užívateľ ResetEra totiž uverejnil reklamný placeholder, kde je položka s názvom Ubisoft Pass Premium, čo naznačuje existenciu nejakej služby, pravdepodobne s viacerými úrovňami.

    Je teda možné, že Ubisoft pripravuje službu podobnú EA Access, ktorá bola nedávno potvrdená aj na PlayStation 4. Ak predpokladáme správne a naozaj sa niečo deje, dozvieme sa to zrejme počas E3 2019. Ubisoft má konferenciu naplánovanú na 10. júna 2019.

    upass.jpg
     
  2. El_Scorpio

    El_Scorpio
    Expand Collapse
    Herný guru

    Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    765
    Páči sa:
    1 051
    Začiatok konca. Microsoft má vlastnú službu, EA má vlastnú službu, Ubisoft bude mať vlastnú službu... Ľudia sú ochotní platiť si jednu službu, kde majú väčšinu toho čo chcú. Akonáhle sa začne trh trieštiť, zákazníci pomaly utečú. Ideálne by bolo, keby sa tieto služby spoja a poplatok by sa rozdeľoval podľa toho, ktoré hry sa zákazníci koľko hrajú.
     
  3. werticalx

    werticalx
    Expand Collapse
    Recenzent
    Člen Vedenia Recenzent

    Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    772
    Páči sa:
    414
    Záleží od ceny a konkrétnej ponuky hier. EA Access som si na Xboxe (a budem aj na PSku) platil hlavne kvôli športom, keďže si okrem futbalu rád zahrám aj NHL či NFL no nepotrebujem to mať day one. Popri ostatných veciach, ktoré som v tej službe takisto vyskúšal mi tých 25€ ročne prišlo ako dobrá ponuka. Ubisoft má takisto niekoľko svojich online "nikdy nekončiacich" záležitsotí, kvôli ktorým by sa to v prípade zaujímavej ceny určite oplatilo.
     

Zdielať túto stránku