Pridané Predátor zavíta na konzolu PS4 už v piatok

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 24 Mar 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 341
  Páči sa:
  11 450
  pred.jpg
  Spoločnosť Sony (SIE) dnes oznámila podrobnosti k free trial verzii titulu Predator: Hunting Grounds. Skúšobná verzia tohto očakávaného multiplayerového titulu bude dostupná od piatku 27. marca 2020 (17:00 hod.) do nedele 29. marca 2020.


  Vývojári zo štúdia IllFonic poodhalili, na čo sa hráči môžu tešiť. Na začiatku si každý hráč zvolí buď úlohu predátora alebo príslušníka elitného Fireteamu. Obe roly majú svoj vlastný set zbraní, schopností a taktík na prežitie. Skúšobná verzia sa bude odohrávať v prostredí vybranej mapy Overgrowth zasadenej do tropickej džungle juhoamerických hôr. Či už si hráč vyberie predátora alebo niektorého z vojakov, bude na svojej ceste po mape čeliť aj nepriateľským partizánskym silám bývalého vládneho projektu Stargazer, ktoré sa v tejto džungli pohybujú.

  49691972091_294873cbdb_h.jpg

  Pri výbere príslušníka Fireteamu je možné zvoliť si jednu z troch vojenských postáv: skúseného veliteľa
  (Assault), rýchleho bojovníka (Scout) alebo odolného škodcu (Support). Plná verzia hry bude obsahovať aj štvrtý vojenský charakter. Pre zdolanie Predatora je potrebný každý z nich, pretože len vďaka tímovej spolupráci je možné dosiahnuť konkrétne ciele pre úspešné dokončenie jednotlivých misií. Pri každom vstupe do džungle je náhodne vybraná jedna z mnohých misií, vďaka čomu si hráč na vlastnej koži vyskúša
  neustále sa meniaci herný zážitok.

  predator.jpg

  Pokiaľ si hráč vyberie rolu predátora, v skúšobnej verzii na neho čaká postava Huntera, pre ktorú je možné ďalej voliť medzi mužskou a ženskou verziou. Vzhľad postavy je možné upraviť aj výberom konkrétneho brnenia. V plnej verzii hry budú na výber tri charaktery predátorov: Hunter, Berseker a Scout. Ako ten najvražednejší lovec vesmíru bude Predator vybavený mimozemskými zbraňami, ako napríklad Plasma Caster-om pre boj na diaľku, a tiež špičkovými technológiami v podobe infračerveného videnia či pokročilého maskovania.

  Pre vyskúšanie trial verzie zdarma je potrebné internetové pripojenie a platné PS Plus členstvo.

  Zdroj: Tlačová správa SONY
   

Zdielať túto stránku