Pridané Pohľad na vizuálne poškodenie v hre GT Sport

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 11 Okt 2017.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  6 896
  Páči sa:
  10 538
  gt sport.png
  Demo na GT Sport nám okrem iného potvrdilo, že hra obsahuje aj vizuálny model poškodenia a hráči tak mohli počas kolízií vidieť, ako sa im krčia plechy na ich vozidlách.

  Úroveň detailov je pritom omnoho vyššia, ako je pri GT hrách zvykom. Dokazuje to aj úvodný obrázok, kde môžeme vidieť reálne pôsobiace škrabance na prednej časti vozidla Volkswagen Golf GTi. Najzaujímavejším aspektom sú prasknuté svetlomety, ktoré by si väčšina hráčov zrejme ani nevšimla. Tvorcovia v Polyphony Digital jednoducho venujú pozornosť každému detailu. Kozmetické poškodenie si môžete všimnúť aj v nasledujúcom videu z okruhu Willow Springs.


  V hre nájdeme aj mechanické poškodenie, ktoré je však nutné nastaviť v možnostiach. Toto poškodenie už bude mať vplyv na výkon a následné ovládanie auta a preto je možné si nastaviť jeho pôsobenie od “Light” po “Heavy”.

  gt sport1.png
   
 2. moravja

  moravja
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  25 Máj 2010
  Príspevkov:
  194
  Páči sa:
  264
  Môžu sa jednoducho, len hanbiť za to čo vytvorili. V menu hry prezentačné videá ako krásne hra vizuálne vyzerá a keď človek pustí gameplay, tak ostane zhrozený. To čo má byť za grafiku? Však je to otras... vyzerá to horšie ako keby to bolo robené na PS3 na to sa nedá ani pozerať nie to ešte hrať. To toľko rokov pracovali na takomto odpade??? Toto má konkurovať napríklad forze??? https://i.imgur.com/4kyoJJX.jpg to ako vážne??? A o modeli poškodenia už radšej ani nebudem písať je to úplne zbytočné, ako celý čas strávený nad vývojom tejto hry teda nie hry, ale android GT na mobili, pretože na mobiloch sú krajšie vizuálne hry.
   
  SlovakianEAGLE sa to páči.

Zdielať túto stránku