Pridané Podpora externých SSD diskov pre PS5 dorazí cez leto

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 26 Feb 2021.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    9 574
    Páči sa:
    11 788
    ssd.jpg
    Slot v PlayStation 5, ktorý slúži na pridanie ďalšieho úložného SSD zariadenia, a ktorý je v podstate od vydania systému blokovaný, už čoskoro nájde svoje využitie. Spoločnosť Sony totiž doteraz robila zoznam podporovaných zariadení, keďže chce zabezpečiť, aby ste si kúpili disk SSD dostatočne rýchly na hry novej generácie.

Podpora externých SSD zariadení bude zrejme dostupná už cez leto. To znamená, že si budete môcť kúpiť kompatibilný disk SSD, nainštalovať ho do svojej konzoly a zväčšiť tak dostupné miesto pre PlayStation 5 hry, aby ste neboli odkázaný na zabudovaných 660GB. Jedinou nevýhodou je, že tieto M.2 disky nebudú lacné. Podľa dostupných informácií podpora dorazí v aktualizácii, ktorá tiež umožní ovládať rýchlosti chladiaceho ventilátora vášho systému, aby sa zabránilo prehriatiu.

Samozrejme všetky tieto informácie sú zatiaľ nepotvrdené a musíme si počkať na oficiálne oznámenie od Sony.

2. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    729
    Páči sa:
    1 043
    Tie vyššie otáčky ventilátora sa už spomínali ako update k neskorším a náročnejším hrám. Teraz SSD ho roztočí... No som zvedavý na hlučnosť v polke životného cyklu, či to nebude Jet 2.0.

3. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 191
    Páči sa:
    1 563
    Bude to pekne topiť takže bude veselo...mňa fascinuje zvlaštny prístup sony o_O vypustia konzolu ktora ma použiteľné úložisko ani nie 700GB bez možnosti upgradu 3/4 roka po vydaní, v dobe kedy maju hry bežne cez 100GB :rolleyes::crap: A to boh vie či sa v lete vôbec dočkáme :whistle:

4. LukineskoNR

LukineskoNR
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    4 Jan 2014
    Príspevkov:
    249
    Páči sa:
    210
    No moja konzola je aj teraz počuť čo ma dosť vytáča zato že sony používa viac ventilátorov a ja mám zrovná ten čo rapká ale ak budú dostupné konzoly tak ju hneď vymením hádam nedostanem zas stým istým vetrákom.

Zdielať túto stránku