Pridané PlayStation nebude na E3 2020

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 14 Jan 2020.

Tagy:
 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 151
  Páči sa:
  11 372
  PS5.jpg
  Sony a PlayStation sa aj tento rok nezúčastnia E3 2020. Každoročné podujatie, ktoré sa koná cez leto, bolo po desaťročia najväčšou udalosťou v oblasti videoherného priemyslu, no v posledných rokoch sa jeho vplyv zmenšil. Bolo to cítiť už aj na E3 2019, ktoré patrilo medzi najslabšie.

  Konzola PlayStation 5 má vyjsť už koncom roka a tak mnohí hráči predpokladali, že Sony využije toto podujatie na prezentáciu novej generácie a nových titulov. Zdá sa však, že japonský gigant si nemyslí, že E3 za to stojí. Namiesto toho sa plánuje zúčastňovať na množstve menších akcií.

  "Veľmi rešpektujeme ESA
  [organizáciu stojacu za E3] ako organizáciu, ale nemyslíme si, že vízia E3 2020 je tým správnym miestom pre to, na čo sa tento rok zameriavame. Budeme stavať na našej globálnej stratégii pre herné podujatia v roku 2020, účasťou na stovkách podujatí po celom svete. Zameriavame sa na to, aby sa fanúšikovia cítili byť súčasťou rodiny PlayStation a mali prístup k hraniu svojho obľúbeného obsahu. Máme fantastický lineup titulov prichádzajúcich na PlayStation 4 a s nadchádzajúcim uvedením PlayStation 5 na trh sa skutočne tešíme na rok osláv s našimi fanúšikmi."

  Opäť tak bude E3 bez PlayStationu a viac priestoru dostane konkurencia. Microsoft potvrdil, že so svojím novým Xboxom sa E3 2020 zúčastnia.
   
 2. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 368
  Páči sa:
  1 874
  Na jednej strane je to normálny vývoj pri tom ako E3 upadá, na strane druhej to vždy bol taký dátum na ktorí sa ľudia tešili.
   
  benzin55 sa to páči.

Zdielať túto stránku