Pridané PES 2019 dostal na E3 nový trailer

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 13 Jún 2018.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    383
    Páči sa:
    194
    E3-PES.jpg

Konami nám na E3 predstavili nový trailer, v ktorom zhrnuli všetky doteraz spomínané novinky ohľadom hry. Zamerali sa hlavne na nové schopnosti a vlastnosti (skills & traits), nové ligy a takisto predstavili legendy, ktoré v nasledujúcom ročníku uvidíme.

Okrem samotného traileru sme sa dočkali aj prvého gameplay videa, konkrétne zápasu medzi PES legendami a reprezentáciou Argentíny. Okrem toho sme mohli vidieť aj zápas medzi FC Barcelona a Liverpool F.C.

2. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    923
    Páči sa:
    613
    No werti daj nazor na to :D Ja neviem, dlho som asi nehral 18, ale pride mi to rovnake, mozno graficky bude krajsie, neviem, z tej kvality videa tazko usudit :D ale inac, neviem no, bez tych licencii toto velmi vodu nezamuti, cakal som, ze daco oznamia, ale nic :D plus teraz stratili LM, toto im predaje podla mna este znizi oproti minulemu roku :D

3. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    383
    Páči sa:
    194
    Ja po splatinovaní PESa teraz hrajem iba Fifu takže na PES som trochu zabudol, každopádne nehodnotím z videí ale až z gameplayu. Na videu vyzerá všetko rovnako a rozdiely takmer nevidno, či už sa jedná o Fifu alebo PES. Až pri hraní človek pocíti ako to reaguje a ako sa to správa.

Mne osobne je celá LM ukradnutá, teším sa hlavne z dánskej ligy, pochopiteľne :D majú oznámiť ešte ďalšie 2 ligy tak som zvedavý čo príde. Každopádne to pomôže ML, ktorá bude s vyšším počtom líg, hoci slabších, zaujímavejšia. Samozrejme suhlásim s tým, že 7 priemerných líg nebude pre hráčov po celom svete adekvátna náhrada za stratu LM licencie.

Som zvedavý čo všetko prinesie nový myClub. Dúfam, že to dobre prerobia lebo osobne ma oveľa viac baví FUT jak myClub. Daily, weekly challenges, squad building challenges a vo všeobecnosti tie odmeny za všetky módy sú oveľa lepšie a viac motivujucejšie. myClub ma pravidelne po pár týždňoch max mesiacoch prestane motivovať hrať. Prídeš raz za týždeň zahrať turnaj žeby si dostal točku zdarma, vytočiš silver odpad a ideš het :D ak vytočiš black ball, pochvališ sa a zasa ideš het :D

Každopádne tento rok asi spravím niečo čo som ešte nikdy nespravil - kúpim Fifu aj PES day one, tak si najlepšie porovnám čo mi viac pasuje viac ale ak to ostane podobne ako v 18-ke tak online FIFA a offline PES

4. lucas

lucas
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    30 Júl 2013
    Príspevkov:
    923
    Páči sa:
    613
    jj, z videa tazko, ved bude demo, uvidime :D a tie ligy, danska, to si podla mna jediny slovak co sa tesi :D:D cize mimo danska este teba priratat a tam to konci :D co im z ruskej, tiez nic, minimalne tu spanielsku mohli mat, skoda...myclub, tak to je ako pises, na zaciatku hrajes, dostanes bonusy atd. tak rychlo, ze co vyskladam :D no a potom tie turnajiky kazdy tyzden, silver, najebany vypnes :D a ako teraz, nehral som myclub asi od zaciatku roka uz, resp. cele pesko, odkedy som zobral fifu, dali tam teraz world cup, tak toto sa doma pusti semtam a fakt, pes, len lezi na disku necinne :D

5. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    383
    Páči sa:
    194
    Čo ty vieš, možno sa na Slovensku nájde zopár fanúšikov Greguša, Vavra, Lesniaka alebo Blažeka a sa potešia, že s nimi môžu vyhrať nejaku novú verziu LM čo bude v PESku :D

Tých 7 líg im môže získať nejaké % domácich fanúšikov, uvidíme koľko to bude. Napr. Ruskú ligu by mali mať úplne exkluzívnu a aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, môže to celkom zamiešať predaje a keď sa do toho pridá nejaká komunita z ostatných krajín. Najlepšie uvidíme pri online, či sa zníži čas čakania :D

Hlavne musia motivovať hráčov hrať ten myClub, točiš jak debilko a padaju hovna, pride týpek čo do toho naložil peniaze tak full black ball mančaft. EA to už pochopilo, dali squad building challenges kde vieš ziskať top hráčov a takisto za 2 týždne som z weekly challenges získal TOTY Gomis 92 a De Light 93 a to som nemusel dať ani cent.

Zdielať túto stránku