Pridané Online hranie tvorí len 15% z GT Sport

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Aug 2017.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    5 912
    Páči sa:
    9 379
    GT Sport (3).png
    Tvorca série Gran Turismo, Kazunori Yamauchi, prezradil v rozhovore na akcii PlayStation Experience v Malajzii o pripravovanej exkluzivite GT Sport zvláštnu informáciu. Online hranie je údajne len 15% zážitku z celej hry.

Ťažko povedať, ako Yamauchi prišiel k takémuto presnému číslu, ale určite je do dobrá správa a aspoň zmierňuje obavy, že GT Sport uprednostňuje online hranie pred všetkým ostatným. A o čom bude ďalších 85%? Pravdepodobne offline kampaň, ktorá pozostáva zo štyroch kľúčových častí: Driving School; Mission Challenge; Circuit Experience a Racing Etiquette.

V rovnakom rozhovore Yamauchi prezradil, že hra nebude obsahovať mikrotransakcie, takže už žiadne kupovanie kreditov za reálne peniaze. To však neznamená, že platiť nebudeme. GT Sport pravdepodobne dostane nejaké DLC rozlíšenia, keďže tvorcovia plánujú súčasný zoznam áut rozšíriť až trojnásobne. Hre sa chcú venovať ešte dlho po vydaní, pretože nedávno vyšlo najavo, že Polyphony Digital neplánuje a ani nepracuje na pokračovaní Gran Turismo 7.

Gran Turismo Sport vychádza 17. októbra 2017.

#1 Lukáš Lehocký, 10 Aug 2017
    Naposledy upravil: 10 Aug 2017
    aduska sa to páči.
  2. AirwalkerSK

AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    21 Nov 2014
    Príspevkov:
    779
    Páči sa:
    930
    hmmmm pekne takže plnokrvné GT na PS4 asi neuvidíme a na PS5 asi tiež nie keďže GT7 asi nehrozí veľmi dlho ak vôbec :D :D :D

3. poty

poty
    Expand Collapse
    Zlatý člen
    Zlatý člen

Registroval sa:
    3 Jún 2012
    Príspevkov:
    696
    Páči sa:
    380
    Ja len dúfam,že vstup do online nebude podmienený absolvovaním tej ofline časti,lebo ma asi šlak trafí :D.I ked chápem,že niektorí to potrebujú aby sa naučili slušne jazdiť,ale zrážať kužele sa mi fakt nechce.

4. Pofo

Pofo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    6 Feb 2017
    Príspevkov:
    9
    Páči sa:
    4
    ja viem, že je to racingovka...ale už teraz viem s istotou povedať, že strávim dlhé hodiny len tvorbou fotiek...ten photo mode...vyzerá výborne.. :)

Zdielať túto stránku