Pridané Objavili sa prvé problémy s PS5

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Nov 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  9 212
  Páči sa:
  11 724
  ecidnCAguSkpYaD5oKosUH.jpg
  PlayStation 5 sa pomaly dostáva do miliónov domácností a je takmer isté, že z takéhoto množstva konzol bude nejaké percento poruchových. Zatiaľ čo väčšina problémov sa dá odstrániť, sú aj informácie o konzolách, ktoré svoju poruchu nerozchodili.

  Momentálne však nie je dôvod na paniku, keďže najčastejšie sa hráči stretávajú len s hláškou ohľadom poškodenej databázy - “The database is corrupted, it will now rebuild" a to väčšinou pri zapnutí konzoly z Rest módu. Nejedná sa o nejaký zásadný bug a stačí len postupovať podla pokynov na obrazovke a hneď môžete ďalej bez problémov hrať. Niektorí túto chybu pripisujú externému HDD a neodporúčajú ho mať v konzole počas Rest módu, oficiálne však nič nie je potvrdené a môže sa tak jednať len o obyčajný glitch, ktorý Sony odstráni v budúcej aktualizácii.

  Problémy postretli aj mňa. Počas hrania Marvel's Spider Man Miles Morales sa mi konzola PS5 jednoducho vypla. Pri štarte samozrejme obnovovalo databázu a následne sa všetko rozbehlo ako má, avšak príjemné to určite nie je.

  Objavili sa aj prípady, kedy sa PS5 po vypnutí už nezapla, avšak tých je zatiaľ minimum.

   
  #1 Lukáš Lehocký, 13 Nov 2020
  Naposledy upravil: 13 Nov 2020

Zdielať túto stránku