Pridané Norman Reedus potvrdil vývoj Death Stranding 2

Diskusiu 'Novinky' začal Maroš Šimurda, 21 Máj 2022.

 1. Maroš Šimurda

  Maroš Šimurda
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor Recenzent

  Registroval sa:
  29 Máj 2010
  Príspevkov:
  3 139
  Páči sa:
  5 080
  death_stranding-1-1.jpg
  Herec Norman Reedus, ktorý stvárnil hlavnú rolu v hre Death Stranding si nedal pozor a v rozhovore nevedomky potvrdil práce na pokračovaní.

  Death Stranding vzbudil síce rozporuplné reakcie, no svojich fanúšikov si hra našla. O prípadnej dvojke sa doteraz len špekulovalo, no zdá sa, že práce na vývoji už predsa len začali. Teda aspoň podľa slov herca Normana Reedusa, ktorý sa v rozhovore zrejme prekecol a potvrdil Death Stranding 2. Pritom sa to nestalo prvýkrát. Už v auguste minulého roku Reedus tvrdil, že dvojka je v štádiu „vyjednávania“. Teraz, v nedávnom rozhovore pre Leo Edit navyše potvrdil, že momentálne už začali práce na pokračovaní.

  Počas rozhovoru s hercom došlo na tému Death Stranding, pričom Norman Reedus opísal vtipnú historku, ako sa k role Sama Portera dostal. Údajne mu jedného dňa zavolal Guillermo Del Toro ktorý ho upozornil, že mu bude volať chlapík menom Hideo Kojima a aby sa nechoval ako debil a na všetko mu odpovedal áno. Pôvodne išlo o hru Silent Hill, ale ako vieme, kvôli problémom Kojima prišiel s novou IP značkou. Následne Reedus prezradil, že práce na motion capture pre Death Stranding trvali dva až tri roky a že momentálne sa už pracuje na dvojke.

  Vzhľadom na to, ako dlho trvalo nahrávanie pohybov pre prvú hru sa dá predpokladať, že oficiálne ohlásenie je ešte ďaleko. Vydanie preto zrejme netreba čakať skôr ako v roku 2024.

  Zdroj: VG247
   
  BlackHawk sa to páči.

Zdielať túto stránku