Pridané No Man’s Sky predstavuje aktualizáciu Sentinel

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 16 Feb 2022.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  10 667
  Páči sa:
  12 100
  nms (4).jpg
  Podpora No Man’s Sky pokračuje novou aktualizáciou s názvom Sentinel, ktorá sa zameriava na nepriateľov a na prepracovanie bojových systémov v hre. No Man’s Sky je hra hlavne o prieskume, no jej vesmír bol vždy plný nebezpečenstiev. Sentinely strážia planéty, ktoré skúmate, a už dlho sú prvkom, ktorý sme chceli vývojári urobiť zaujímavejším, hlbším a zábavnejším – a zároveň umožniť hráčom poraziť a prekonať ich zmysluplnejším spôsobom.


  Táto aktualizácia prichádza s obrovským množstvom súbojových vylepšení a vylepšení pre bojovéhoTravellera. Máte prístup k novým zbraniam a vylepšeniam, ako je vysokoenergetické neutrónové delo, aktívne maskovacie zariadenie a nový elektrizujúci omračujúci granát. Môžete si dokonca nainštalovať AI do svojho vlastného Minotaur Exomecha a nechať ho chrániť vás počas boja.

  Sentinely sa tiež stali impozantnejšími. Budete musieť bojovať proti novým elitným triedam dronov a dokonca aj proti ich hrôzostrašnému Hardframe Exomech. Strážcovia teraz nasadzujú svoje vlastné mobilné energetické štíty a majú prístup k novým zbraniam, ako sú granáty ničiace terén a plameňomet poháňaný plazmou. A pre odvážnych sú tu miesta tajomných Sentinel Pillars, pričom na tých, ktorí prelomia ich robotický archív, čakajú exkluzívne odmeny a tajomné príbehy.

  nms (5).jpg nms (3).jpg nms (1).jpg nms (2).jpg

  S aktualizáciou Sentinel sa hráči tiež dozvedia viac o tom, ako Sentinely vznikli. Keď prejdete rozsiahlym reťazcom nových príbehových misií, budete mať možnosť preprogramovať a osvojiť si svoj vlastný priateľský AI dron.

  Budúci týždeň sa tiež spúšťa nová exobiologická expedícia s množstvom exkluzívnych nových odmien.

  Bezplatná aktualizácia No Man’s Sky Sentinel je už dostupná.
   

Zdielať túto stránku