Pridané No Man’s Sky dostáva masívy update Atlas Rises

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 11 Aug 2017.

  1. Lukáš Lehocký

    Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    10 664
    Páči sa:
    12 089
    nms (2).jpg
    Titul No Man’s Sky dostáva rok po svojom vydaní masívny update. Tvorcovia titulu, štúdio Hello Games, strávili mnoho času prácou na novej aktualizácii s číselným označením 1.3 a vytvorili zatiaľ ich najväčší update. Samozrejme je zadarmo.

    Update Atlas Rises umožní hráčom vďaka novému centrálnemu príbehu odhaliť viac informácií o vesmíre, o sebe, ako aj o širokom spektre nových a vylepšených funkcií. Či ste už veteránom alebo úplným nováčikom, nikdy nebol lepší čas na cestu galaxiou.


    V skratke si zhrnieme, čo nová aktualizácia prináša:
    • 30 hodín rozvetvujúceho sa príbehu
    • Procedurálne generované misie pre spoločenstvo
    • Omnoho hlbšie medzihviezdne obchodovanie
    • Hviezdny systém má teraz rôzne bohatstvo, konflikty a ekonomiky
    • Prerobené bolo ovládanie vesmírnych súbojov, zbraní a umelej inteligencie
    • Portály hviezdnych brán teraz umožňujú rýchle cestovanie
    • Manipulácia s terénom umožní stavať komplexnejšie základne
    • Farmárske a banícke interakcie majú väčšiu hĺbku
    • Zvýšená pestrosť biomu a viac vzácneho, exotického biomu
    • Analytický visor a vylepšenie objavovania
    • Mapa galaxie a ďalšie vylepšenia užívateľského rozhrania
    • Nový S Class dizajn lodí
    • Možnosť nízkeho preletu a havárie lode
    • Spoločný prieskum
    • Havarované nákladné lode na planétach môžete zachrániť
    nms (1).jpg
    Update 1.3 je už dostupný a má veľkosť 7.23GB. Neobsahuje žiadne nové trofeje.

     
    benco666 sa to páči.
  2. Konicek

    Konicek
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

    Registroval sa:
    14 Aug 2014
    Príspevkov:
    306
    Páči sa:
    417
    Hral som hru vo verzi 1.0 čiže hned po vydaní mam z nej platinu , aj napriek tomu , že v hre chýbalo kopec vecí ma dokazala zabaviť. Vrátil som sa potom do nej po "Foundation update" a nestačil sa diviť ako sa hra zmenila dostala nove režimy , hlavne survival bol velmi zaujmavy nakolko to bol dost chalenge sa vobec dostat z prvej planety. Samozrejme hru som skúšal aj po Atlas rises update, a myslím že práve teraz je hra v stave v akom mala vyjsť.... putovanie je obsiahnute formou questov pekne ukazane v quest logu, hra obsahuje bočné misie, hladanie technologii dostalo zaujmavejší sposob formou prehladavania stroskotanych lodi a podobne ... stavanie zakladni a "pestovanie" materialov dalsia skvela vec hlavne v survivale.... ak budu pokračovať v nastolenej kvalite updatov ta hra by mala dostať u komunity určite druhu šancu
     
    bloy sa to páči.
  3. kimari

    kimari
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    10 Okt 2010
    Príspevkov:
    97
    Páči sa:
    64
    Ja som sa na hru tiež tešil. Len v deň vydania som nadával ako pohan, lebo hra padala a zamŕzala každú hodinu, niekedy aj častejšie. Plne s tebou súhlasím. Hra mala byť vydaná v takom stave v akom je teraz. Vrátil som sa k nej...
     

Zdielať túto stránku